JAK SPRÁVNĚ CVIČIT #1 – NÁVOD NEJEN PRO TRENÉRY

První video ze série: JAK SPRÁVNĚ CVIČIT. Ve videu si procvičíme deltové svaly (ramena), bicepsy a tricepsy. Dozvíš se, na co si přesně dávat pozor a jak se má správně cvičit.

Lukáš dodává: 

“ Tohle video je určený spíš pro lidi, kteří berou fitness a sport, jako rekreační činnost, nástroj k napravení pohybového aparátu a tomu, aby se cítili dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce.
Já se věnuji fitness a sportu přes nějakých 15 let a za tu dobu jsem dospěl k názoru, že síla je hlavně v dlouhodobě udržitelných zvycích. Když chci být fit, musím vše dělat tak, abych to dlouhodobě vydržel. Když se budu teď bavit čistě o cvičení, je základem cvičit kvalitně s maximálním ohledem na svůj pohybový aparát.
Ve videu popisujeme pár cviků pro pokročilejší jedince… možná se zasměješ při pohledu na to, jaký váhy zvedám, já ale necvičím pro to, abych se chlubil tím, že uzvednu na bench press 160kg… to jsem dělal před 10 lety. A věřte, že při správné precizní technice svaly cítím i s těmito váhami.
Beru ohled na to, jaké svalové partie mám oslabené a na ty se při tréninku zaměřuji. Naopak ty přetížené a zkrácené partie se snažím protahovat a posilovat méně.
Kdy jsem měl naposledy zranění? Nepamatuji si…. Kdy mě naposledy bolela bedra? Nepamatuji si…. Kdy jsem byl naposledy z tréninku tak vyšťavenej, že jsem se pozvracel a druhej den jsem pomalu ani nemohl vstát z postele? Taky už si skoro nepamatuji.
A je mi lépe, nejsem vrcholový sportovec, cvičím pro to, abych se cítil skvěle a byl tím nejlepším možným já pro sebe samotného…
A jestli to chceš mít stejně, potom je tohle video pro Tebe a přeji příjemnou zábavu. “

 

Sociální sítě, které můžeš sledovat:
INSTAGRAM
FACEBOOK

►Za lokaci děkujeme JOHN REED Fitness Praha. Mrkni na jejich Instagram

Komentáře

Přidat komentář