NEJSI V TOM SÁM, RÁD TI POMOHU

Vyvaruj se chyb začátečníků, ušetři si čas trápením, testováním postupů ve cvičení, vyhazování peněz za produkty, které nefungují. Nechej si poradit a bleskově se posunou k tvé vysněné postavě a spokojenějšímu životu. 

Jmenuji se Tomáš Lukáš. Fitnessu se věnuji od roku 2008 a dlouhodobě spolupracuji s klienty, kterým je většinou nad 30 let, jsou aktivní manažeři nebo podnikatelé, chtějí změnit postavu a současný životní styl.

CO DÍKY SPOLUPRÁCI ZÍSKÁŠ?

1) Naučím tě správně cvičit.

2) Naučím tě správně se stravovat.

3) Vymyslím pro tebe individuální plán.

4) Ušetříš čas trápením a testováním nefunkčních postupů.

5) Bleskově se přiblížíš ke své vysněné postavě.

6) Získáš ode mě přesnou mapů - návod krok po kroku, jak vše zvládnout, vytrvat a nepřestat.

7) Budeš se cítit skvěle.

8) Zlepší se ti sebevědomí a lidé si tě budou vážit.

CO O SPOLUPRÁCI NAPSALI MOJI KLIENTI?

Jmenuji se Jiří a je mi 36 let. Mým cílem je nabírání svalové hmoty a následné udržení. Pokoušel jsem se cvičit sám, ale neměl jsem potřebné znalosti a bolelo mě za krkem. S Tomášem jsem se naučil, jak správně držet tělo, jak dýchat během trénink a spousty nových cviků. Dále mě naučil, jak trénovat účinně a efektivně. Zbavil jsem se nežádoucí bolesti. Získal jsem mnohem větší chuť do cvičení bez zbytečných obav, že si člověk ublíží. Tudíž větší klid a radost při trénování. Při cvičení s Tomášem jsem měl pocit, že mé tělo je v bezpečí a pod dohledem odborníka. Je to super pocit cvičit s někým, kdo je do toho tak zapálený jako Tomáš a dozvídat se při tom nové zajímavé informace, které nikdy nezveřejnil na internetu, protože se týkali mého konkrétního těla! Super parádní přátelský trénink, Tomáš tohle fakt umí! A hlavně dokáže skvěle odhadnout možnosti daného člověka. Doporučuji vyzkoušet i třeba těm, kteří nikdy necvičili a chtěli by začít. Sám jsem byl mile překvapen čeho všeho si dokázal všimnout a ihned správně poradit. Tomovo služby rozhodně doporučuji!
JiříPodnikatel
Spolupráci jsem navázal z těchto důvodů: Chtěl jsem změnit styl stravování, nabrat svalovou hmotu a naučit se správně cvičit. Během naší spolupráce jsem pochopil k čemu jsou dobré proteiny, sacharidy, jak dobře mám jíst. Dále jsem pochopil jak moje svaly fungují a díky tréninku jsem našel svaly o kterých jsem do té doby vůbec ,,téměř’’ nevěděl 🙂 Změny, které jsem díky spolupráci na sobě zaznamenal: Mám více energie, cítím se líp, víc mě baví chodit do posilovny, když už jsem ve cvičení znalejší. Konečně vidím, že to má smysl a posouvám se ke svýmu cíli. Pokud se rozhodujete, zda-li Tomovo služby vyzkoušet, tak jdete do toho, rozhodně to stojí za to 🙂 Spolupráci doporučuji všem těm, kteří chtějí změnit něco ne jenom se svým tělem a ,,zhubnout do plavek’’ , ale hlavně i těm, co chtějí pochopit jak svaly a tělo fungují a kompletně změnit přístup ke cvičení a jídlu.
Lukáš Materna, 25 letSoftware developer
Již od prvního setkání s Tomášem Lukášem jsem věděla, že chci zkusit jeho trénink. Nejprve mi pomohl s jídelníčkem.Vyměnila jsem nezdravou stravu za hodnotnou a bohatou na živiny. Nyní vařím a jím s ještě větší vášní a cítím se mnohem lépe. Po každém příchodu do fitka se mi vždy hned zlepší nálada. Teprve se rozehřívám na běžícím pásu a už cítím příval pozitivní energie, kterou na mě přenese. Dodává mi spoustu MOTIVACE. Při tréninku se domluvíme, kterou partii budeme cvičit. Vše mi efektivně vysvětlí, ukáže a jde se na to. Jeho přístup je osobní a přitom profesionální. Ukáže mi správnou techniku provedení cviků a chyby, které dělám. Mohu mu důvěřovat a nemusím se bát zranění, protože na mě odborně dohlíží. Když si myslím, že už nemůžu, povzbudí mě a to mi DODÁ NOVOU ENERGII! Každá jeho hodina je jiná a vyzkouším si tak mnoho nových cviků. Jeho přístup je individuální a také zábavný. Odcházím s vyčištěnou hlavou, na motivovaná ve všech směrech se skvělým pocitem. Díky němu jsem získala mnoho nových informací ohledně cviků s vlastní váhou, činkami, na strojích, TRX, balanční pomůcky... a mnoho dalšího. Naučil mě správně dýchat, což je při cvičení základ spolu se správnou stravou. Nyní jsem si některé cviky osvojila a pokračuji sama, ale při samostatném cvičení mi chybí Toma kontrola provedení cviků a ten správný DRIVE, kterým mě nakopne a povzbuzuje! S Tomem mě cvičení mnohem více baví. Toma doporučuji všem, kteří chtějí cvičit správně a mít výsledky. Kdo něvěří, ať vyzkouší!
Natálie, 29 letVizážistka
Jsem Honza, je mi 28 a pracuji jako Personalista. Před spoluprací jsem měl problém s velkou nadváhou, to jsem chtěl změnit, zároveň se naučit správně cvičit. Tomáš mi během spolupráce vše vysvětlil a naučil, tak aby cvičení i stravování bylo efektivní a přímo vyhovovalo mne na míru. Překvapením pro mne bylo, že mi Tomáš nenutil, žádné chemie, podpůrné prostředky. Tomáš mne vedl naturální cestou. Tedy bez žádných zakázaných látek. Během spolupráce se v mém životě odehrálo plno změn. Mám vice energie, cítím se sebevědomější a poznal jsem nové lidi, se kterými si mohu vyměňovat zkušenosti. Tomáš navíc vede člověka i po stránce psychické. Naučil jsem se meditovat, umět se motivovat a pouštět k sobě jen takové lidi, kteří jsou pozitivní a mají své cíle. V čem mi konkrétně spolupráce pomohla? Věřím, že se mi splní všechny sny, pro které jsem se svoji životní změnu rozhodl podstoupit. Budu se sám sobě líbit. Ovšem to je až druhořadé. Prvořadé je pro mne být hlavně zdraví a nevystavovat tělo nemocem, spojeným s nadváhou a obezitou. Lidem, kteří budou číst tuto referenci chci vzkázat. Věřte sami sobě a pokud se pro něco rozhodně, snažte se, aby to pramenilo z vašeho srdce! Jedině tak, dosáhnete svých cílů. Tomáše Lukáše a jeho služby doporučuji!
Jan ŠubrtPersonalista

KOLIK TO BUDE STÁT? 

Cena konzultace je 999,- korun.

STÁLE VÁHÁŠ?

Dobře, pokud ti moje rady nepomohou, tak ti všechny peníze vrátím. Dávám ti 100% GARANCI spokojenosti a nic neriskuješ.

Vím, že moje rady fungují a pomohou ti, proto se nebojím takovou garanci nabízet. 

POJĎ DO AKCE! Bez akce nejsou výsledky.

Teď už stačí dole vyplnit formulář. Těším se na spolupráci.

V případě dotazů mi napiš na email: trener@tomaslukas.cz