STRAVA ZAMĚŘENÁ NA REDUKCI TĚLESNÉHO TUKU (ŽENY I MUŽI)

nadreny-kluk-holka

Jak již nadpis napovídá, pokud je Vašim cílem redukovat svůj tělesný tuk tak právě tento text je určený pro Vás ( ženy i muži ).

Uvedu zde několik pravidel, kterých je potřeba se řídit.

  1. Stravu si rozdělte do několika porcí abyste jedli během dne častěji, doporučuji jíst alespoň 4 až 5x denně, pokud to však půjde jezte 6 až 7x denně, toto Vám pomůže zrychlit svůj metabolismus(přeměnu látek v těle), pokud se stravujete nepravidelně nebo máte málo jídel během dne, Váš metabolismus se zpomaluje, jste unavený a nabíráte tělesný tuk.
  2. Hlavní jídlo by mělo být složeno z kvalitních bílkovin, tedy nejlépe maso(kuřecí,krůtí) + příloha v podobě zeleniny a kvalitních sacharidů (rýže či těstoviny). Dále nezapomínejte si dopřát zeleninový salát. Pokud cvičíte, měli byste ve stravě mít dostatek zeleniny a v poměrné části také ovoce (vitamíny, vláknina).
  3. Pokud to jde, snažte se vybírat si spíše nízkotučná jídla (vyhýbejte se především mastným jídlům a uzeninám). Zdravý tuk je také důležitý, kupte si olivový panenský olej a dejte si denně 1 až 2 polévkové lžíce-chuťově nic moc to vím ale v tomto zdravém tuku se Váš uložený tělesný tuk, lépe rozpustí a zbavit se svého uloženého tuku je přeci Vás cíl a proto byste měli něco obětovat.

4.Neopomínejte pitný režim. Měli byste denně do sebe nalít 2 až 3 litry zdravé čisté (já používám kojeneckou) vody. Pokud máte problémy do sebe vodu dostat, doporučuji vodu nekonzumovat z PET lahve ale nalévat si jí vždy do skleničky, uvidíte, že takto se během dne vypije mnohem více. Voda je důležitá pro Vaše tělo. Vyplavuje z Vás všechny škodlivé látky a pokud budete konzumovat větší množství, více uložených škodlivin ze sebe vyplavíte.

  1. Nepřemýšlejte hodiny nad tím co můžete a nemůžete jíst, strava by měla být velice pestrá, bohatá na kvalitní bílkoviny i sacharidy, pokud ještě zapojíte do svého dne sportovní aktivitu byť jen rotoped, rychlou chůzi venku nebo třeba skákání přes švihadlo, k Vašim cílům se dostanete rychleji-pohyb je hrozně zdraví pro každé lidské tělo, do krve se Vám dostává hormon Endorfín neboli hormon štěstí a vy se cítíte prostě skvěle. Uvidíte, že vydanou práci i čas, který jste do tohoto cílu obětovali opravdu stál za to.

Nebojím se experimentovat, zkouška toho nejtěžšího.

Co se týče jídla, dají se držet brutální diety, které jsem vyzkoušel minulý rok tedy v roce 2012. Tato dieta funguje velice rychle a efektivně ale není to zcela běžné řešení a já jej určitě nedoporučuji. Váš tělesný tuk ztrácíte před očima ale na úkor hazardu se svým zdravím, např. jste psychicky zcela mimo normální lidské myšlení-pocity:nemáte absolutně sílu, jste unavený, bolí Vás hlava, můžete zvracet, omdlívat atd. tato dieta je především pro kulturisty, kteří se připravují na závody a není tedy pro Vás všechny normální pozemšťany k běžnému každodennímu životnímu stylu.

Pokud by Vás však přece jen zajímala tato brutální dieta, můžete zaregistrovat svůj email pod tímto článkem a zároveň se stanete oficiálním čtenářem mého blogu Tomáš Lukáš, tím okamžitě získáte ZDARMA výhody které pro registrované čtenáře připravuji do

budoucna. Brutální dietu zašlu registrovaným čtenářům na vyžádání v komentářích opět pod tímto článkem. Časem se možná tato dieta objeví i zde na blogu ale momentálně to v plánu nemám.

Doufám, že jste s mojí prací zde na blogu spokojeni, dále se budu snažit vymýšlet nové články, pro Vás vždy ZDARMA!

Ocením, když zanecháte komentář s návrhem na další témata článků.

tomas-solarium

 

Registrace do odběru novinek.


Komentáře

Přidat komentář