POZVÁNKA DO SOUTĚŽE PRO VÁS VŠECHNY :-)

Protože rádi soutěžíte mám tu pro vás všechny novou soutěž tedy hned dvě soutěže 🙂

V následujícím videu uvidíte mou pozvánku a pod tímto videem najdete podmínky soutěží a rovnou se můžete zůčastnit, tak s chutí do toho 🙂

Video pozvánka do soutěže

1. Soutěž

Tipněte kolik fanoušků přibude na mé facebook stránce Fitness & Kulturistika – Tomáš Lukáš do 3.5.2013.

Uzavírka vašich tipů je do 27.4.2013, po tomto datu již nebude možné se této soutěže účastnit.

Svůj tip zapište zde do formuláře společně se svým jménem a emailem.
Jak jsem již řekl ve video pozvánce, výhra v této soutěži je intenzivní konzultační hodina semnou, popřípadě osobní trénink v Plzni ve fitnessu, výherci věnuji hodinu plnou svých zkušeností a budu se maximálně snažit pomoci.

2. Soutěž

 

Nasdílejte veřejně tento obrázek ZDE, který umístím na své facebook zdi, nasdílejte jej, okomentujte a do formuláře zadejte jméno-(popřípadě facebook jméno) spolu s odkazem, kde je vidět že jste obrázek nasdíleli, pak už vyplňte jen svůj email, tyto učastníky prověřím a pokud vše udělají správně, obrázek nechají veřejně na své facebook zdi, zařadím je do soutěže o voucher v hodnotě1000,-kč na volný nákup v e-shopu se sportovními doplňky, za těchto 1000,-kč si výherce může cokoli nakoupit.
Obě dvě soutěže probíhají od 6.4.2013 do 4.5.2013 (1. soutěž tipovací se uzavírá 27.4.2013), 4.5.2013 také proběhne vylosování a pokud to technicky půjde pokusím se živě vylosovat výherce.

Účastnit se může opravdu každý, tak proč to nezkusit. Pokud byste přece jen něčemu nerozumněli, kdykoli mi napište na email tomaslukas.bloger@email.cz

I nadále sledujte facebook stránky Tomáš Lukáš a tento web/blogTomasLukas.cz kde budou další přibývat informace.

Věřím, že tato soutěž vás bude bavit, všem zúčastněným přeji hodně štěstí 🙂

Na závěr bych rád dodal, pozvěte své přátelé ať i oni se mohou přidat a je nás tu ještě více.

Nezapomeňte na to, že cvičení není dřina ale zábava, všichni si můžete stáhnout průvodce změnou postavy ZDARMA a získat tak důležité informace o tom jak budovat svou vysněnou postavu a přitom se cítit skvěle 🙂 Ze začátku se to zdá být složité a těžké ale jde o to pochopit pár základních věcí a já se i nadále budu snažit psát nové články, natáčet videa tak, aby se každý dokázal změnit bez velké námahy.

Tomáš Lukáš(Marek)

Komentáře

Přidat komentář