PÍŠETE MI OTÁZKY A ZDE MÁTE ODPOVĚDI…

smajliky

Každý den mi chodí desítky dotazů na téma jak začít, jak nabrat objem, jak vyrýsovat postavu, co jíst a co nejíst …
Mám na sobě vyzkoušené to, o čem píšu, co s vámi sdílím a vím, že když to funguje na mě a na lidech v mém okolí, se kterými již nějakou tu dobu spolupracuji a učí se ode mě, bude to fungovat i na každém z vás.

promena-holka

Přeměna postavy za 3 měsíce a bez dřiny !

Myslete na to že:

60% je kvalitní strava, živiny pro vaše tělo a svaly!
20% kvalitní trénink, tím dáte vašemu tělu impuls, jak se chcete měnit-rýsovat, nabírat svaly, zpevňovat choulostivé partie, zesílit či zlepšit fyzičku.
20% regenerace a odpočinek, tj. dostatečná doba k tomu, aby svaly a vaše tělo mělo čas zesilovat
a měnit se přesně podle vašich cílů.

promena-kluk

Každý z vás se může proměnit v to co doopravdy chce !

Myslete na to, že toto je nejdůležitější ve všech oblastech, jak se chcete měnit, jak chcete vypadat a zdravě se cítit.
Jsem moc rád, že včera v noci dal like 300 fanoušek mé facebook page, a že na svém blogu eviduji více než 4600 návštěvníků za těch pár týdnů co s vámi sdílím svůj život, mé zkušenosti co jsem se 5 let učil. Toto mě motivuje v tom dále pokračovat a já vím, že snad všichni co tu jste a tento článek si teď čtete, nejste se svojí postavou spokojeni a chcete se změnit.
Proto sdílejte můj blog tomaslukas.cz a můj facebook page s přáteli, ať i oni se mohou naučit to, co jim každý den bude pomáhat a ať i oni se mohou do mých tréninků zapojit. Ve finále si tak zdokonalí svojí postavu a mnohem rychleji a efektivněji dosáhnout svého cíle.
Stojím si za tím a učím vás, že cvičení není dřina ale zábava.. tím jsem si naprosto jistý!
Pokud víte jak na to, tak to prostě bude fungovat a pokud uvidíte na sobě i výsledky, budete šťastný a o to mi také jde. Dělat lidi kolem sebe šťastný tak, jako jsem šťastný já.
martin-tomas-roman

Martin, Tomáš, Roman..

Pokud si přejete odebírat mé nové články a projekty, novinky, tipy a bonusy pak zde vyplňte svůj email a jméno. Své dotazy opět můžete zasílat na můjFacebook page což je stránka věnovaná fitness a kulturistice a snažím se na tyto dotazy reagovat a pomáhat vám ve všem co potřebujete (odběr těchto novinek můžete kdykoli zrušit)Komentáře

Přidat komentář