AKTUÁLNĚ 30. 7. 2014

Zdravím vás u nového článku. Ti z vás, co sledují aktuální dění na internetu a aktivity, které tvořím, vědí o projektu zdravě k cíli. Chceme pomoci co nejvíce lidem správně cvičit – efektivně cvičit.

Celý měsíc jsme společně s Alešem Vítkem a tvůrci www stránek tvořili video návody, na které se podívalo tisíce lidí. Mnozí z nich si uvědomili, jaké časté chyby dělají. Následně začali cvičit správně = efektivně. Rozhodli jsme se dát vám ještě více. Udělali jsme ONLINE kurz na 8 týdnů – 8 týdnů ONLINE vzdělávání. Mnoho lidí si teď možná říká … Dá se vzdělávat ONLINE? Na internetu ? Má odpověď je ANO, dá. V ONLINE kurzu rozebereme kompletně celé tělo. Ukážeme si cviky na doma, venku i ve Fitnessu. Prostě chceme pomoci každému, kdo to s cvičením myslí opravdu vážně. Zaměřili jsme se i na teorii, která je velice důležitá. Naučíte se, jak naše svaly fungují, jaké jsou rozsahy pohybu svalů a následně na to si zvolíte vámi vybraný cvik. Pak už jen jdete do AKCE!

Mě doslova fascinuje, jak se dá díky internetu vzdělávat.

Včera od 20:30 hodin, jsme s Alešem pro vás živě vysílali. Byla to pro mě opět velká výzva, protože jsem věděl, že živé vysílání bude sledovat stovky diváků. Je to za mnou a živé vysílání, které trvalo něco málo přes hodinu zveřejňuji zde (STOJÍ TO ZA TO!).

Cvičení není dřina, ale zábava ! Je to tak, pokud víte, jak správně cvičit. Pak vše funguje a vy si můžete sami se sebou hrát a měnit se, dosahovat vašich vysněných cílů.

Zítra 31. 7. 2014 přesně ve 23:59 konči možnost vstoupit do našeho ONLINE kurzu. Od 1. 8. 2014 začínáme
a všechny členy budeme celých 8 týdnů vzdělávat. Přihlásit se můžete stále zde.

Chtěl bych vám všem velice poděkovat. Pro mně jsou to nezapomenutelné okamžiky, které díky vám aktuálně prožívám. Jsem nadšený z toho všeho, co se kolem mně děje. Jak jste aktivní, jak se chcete vzdělávat a učit se ode mně a od Aleše. Do ONLINE kurzu vám dáme vše, co jsme se za ta léta naučili.

Na závěr dnešního článku vám dávám ukázku z našeho ONLINE kurzu 🙂

Tomáš

Odkaz na video:

Komentáře

Přidat komentář