OBJEM 3. TÝDEN !!! + INFORMACE O DALŠÍCH TRÉNINCÍCH

objem-tyden-3

Zdravím všechny čtenáře mého blogu – webu Tomáš Lukáš. Pokud jste semnou začali cvičit objemový trénink  založený momentálně na nabrání kvalitní svalové hmoty, mám tu pro Vás program na 3. Týden tohoto tréninku.

Abych řekl pravdu, těžší váhy jsem necvičil cca dva roky ale vyhecovali jste mě a já se pustil s Vámi do tohoto objemového tréninku, inu proč ne, když je venku bílo a ještě stále je dobrá doba pro nabrání kvalitní svalové hmoty 🙂

Pocity

Pociťujete na sobě již změny ? Já ANO!

Nevím jak na Vás působí tento trénink ale já musím uznat, že nabírám slušně.

Tento týden vždy po tréninku se cítím tak mohutný jako nikdy ! Žíly na rukou, prsou ale i nohou mohutní spolu se sílou a svalovou hmotou! Je to zvláštní pocit.. Prohlížíte si své tělo v zrcadle a každý den na sobě pozorujete znatelné změny, změny v podobě nárůstu mohutnosti.

Jídlo

Snažím se dávat si velice pestrý jídelníček… Maso, rýže je stále na hlavním meny dne ale přidal jsem ovoce to hlavně kvůli energii a zeleninu, sýry, šunku ale i tmavé extra celozrnné pečivo.

Kardio v den volna

Ani na kardio trénink nezapomínám…. Stále jej poctivě dodržuji v den volna, jak je zapsané v programu na celý týden.

Včera jsem se dozvěděl informaci, která mě velice potěšila ale zároveň se budu muset s tímto objemovým tréninkem na jistou dobu rozloučit.

Proč a Kdy?

Tak cca za týden max, dva. přesměruji těžké váhy a málo opakování na rýsovací trénink a tedy menší váhy a více opakování. O co jde ? Můj dobrý kamarád mě požádal abych pro něj dělal modela pro projekt na kterém momentálně pracuje, je to sice jen jeden den a pár fotek ale mě toto motivuje opět vzhůru a na fotkách chci vypadat prostě skvěle ! Další důvody jsou nepokazit můj projekt a odvést kvalitní práci.

Závěr

Pokud to bude možné, uvidíte výsledek tohoto projektu i vy 🙂

Tato změna se Vás netýká a objemový program budu dále pravidelně zveřejňovat do té doby než ručička teploměru ukáže vyšší teplotu.

Děkuji za přečtení a teď už již slíbený program na 3. Týden objemu 🙂

PO:   Kozy  ,  Triceps  ,  Břicho

ÚT:   Nohy ( stehna, lýtka )

ST:   Volno nebo kardio 45 min.

ČT:   Ramena ,  Trapézy , Břicho

PÁ:   Záda  ,  Biceps 

SO:   Volno nebo kardio 45 min.

NE:   Nohy ( stehna, lýtka )

Registrace k odběru novinek.


Komentáře

Přidat komentář