Cesta osobního rozvoje a podnikání – Audioknihy

V roce 2012 jsem poprvé narazil a celou řadu zajímavých knih. Přivedla mě na ně jedna velice půvabná slečna, kterou jsem potkal ve FITNESS CITY.

Knihy se týkali pro mě neznámého oboru, tím byl osobní rozvoj – rozvoj osobnosti a podnikání.

Úplně první kniha se jmenovala Klíč k životu a napsal ji populární autor Jack Canfield.

Tato kniha mi doslova otevřela oči, začal jsem svůj svět ve kterém žiji a i lidé kolem sebe vnímat jinak. Jak? Začal jsem věřit, že sílou myšlenky měním svojí realitu. Přitahuji do života vše na co myslím a také jsem viděl, že kdo toto ,,tajemství”nezná o hodně přichází.

Díky tomu, že jsem tehdy uvěřil této první knize mohu v klidu říct, že se mi doslova začal měnit život.

Postupně jsem narážel na další a další motivační lidi, u nás mě velice motivoval Ivo Toman, který měl několik dostupných audioknih. Jeho knihy mi utvrzovali v tom, že cesta osobního rozvoje, je správnou cestou. Později se mi splnil sen a to bylo navštívit Iva u něj doma, konzultovat sním svůj osobní i pracovní život, učit se od něj a navštěvovat jeho živé akce. Dokonce se mi povedlo s Ivem natočit i veřejný rozhovor.

Proč tohle celé píši? Protože chci šířit do světa sílu myšlení, osobní růst a i vzdělávání na tuto tématiku.

Audioknihy jsou skvělou volbou, jak se efektivně vzdělávat, téměř kdekoli. Zamiloval jsem si tento způsob a chci vám ukázat mé oblibené audioknihy. Jsou k nalezení zde: https://www.tomaslukas.cz/audioknihy/

 

Fitness trenér / Průvodce změnou těla a mysli

Tomáš Lukáš

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář