Moje spolupráce s Tomášem O tom, že bych cvičil jsem uvažoval již nějakou dobu, ale byly tu dvě výmluvy - nevím jak správně cvičit a nemám trenéra, který by mě to správně naučil (a aktivně jsem ho nehledal) Pak jsem Tomáše potkal. Tím padly obě výmluvy a bylo na čase se pustit do práce. Mým cílem bylo zlepšit fyzičku. Každý trénink měl fáze : zahřátí, samotný trénink, protažení + konzultace v rámci celého tréninku Začali jsme s jednoduchými cviky a menšími váhami či expandérem, abych dokázal vnímat kdy a jak které svaly zabírají a na co si dát pozor aby nedošlo ke zranění. Postupně jsme přecházeli na větší váhy a složitější cviky vždy ale tak, aby to bylo bezpečné a nehrozilo zranění. Nedílnou součástí trénování s Tomášem je i konzultace jídelníčku. Zjistil jsem, že jeden z mých největších problémů byl, že mám vlastně neustále hlad, a pak ho zaháním špatným jídlem (třeba typicky pečivem). Co jsem spoluprací získal: znalosti o fungování svého těla informace o jídle a výživě, tedy naučil jsem se správně a dostatečně jíst znalosti o cvičeních - co jak cvičit (vlastní váha, expander, bosu, TRX, činky, stroje aj.) naučil jsem se správně dýchat fyzickou kondici disciplínu - prostě když trénink je naplánovaný, tak bude i když se mi nechce. odolnost - tréninky s Tomášem nejsou debatní kroužek, musíte si to odmakat. "Už to pálí, tak ještě pojď tři" poznal jsem řadu fajn lidí s Tomášem v čele Pokud chcete se sebou vážně a smysluplně něco dělat, zesílit, nabrat svaly, nebo shodit přebytečnou váhu a ještě se po cvičení cítit skvěle, spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Ví co dělá a o své klienty se příkladně stará. Petr Mašek (Maspe)
Petr MašekPodnikatel
Mé jméno je Marek B. a pracuji pro vývoj radarových detektorů, je mi 23 let. Před zahájením spolupráce s Tomášem jsem měl bolesti zad a chybělo mi sebevědomí v plavkách, neuměl jsem správně cvičit a chyběla mi motivace do cvičení. Přes silový trénink jsem zjistil, že roste síla nejen těla, ale i moje flexibilita. Cítím se svěžejší, aktivnější a zjistil jsem, že cvičení je více než jen tupé zvedání železa, ale um, který se člověk může řádně naučit a těžit z toho pro svůj prospěch. Cítím se sebevědomější a spokojenější. Ostatním lidem bych vzkázal, že Tomáš je skvělý trenér. Zaměřuje se na kvalitu a tu jednoduše nejde uspěchat.
Marek B.
Ahoj jmenuji se Tomáš, je mi 35 let a pracuji jako učitel. Než jsem poznal Tomáše Lukáše neměl jsem moc velkou zásobu cviku pro moje cvičení. Tom mi ukázal jak na to a díky němu dnes efektivně cvičím.Tak nelenošte doma a alou do fitka! Tomáše jako osobního trenéra doporučuji.
Tomáš U.Učitel
Dlouho jsem uvažoval nad tím že bych začal chodit pravidelně cvičit do fitka. Potíž byla v tom že mi trochu chyběla vůle začít a hlavně motivace a opora k tomu chodit cvičit pravidelně. V rámci spolupráce jsem se naučil především to že samotné cvičení je jedna věc ale že je také důležité u něj správně dýchat, dále pak používání některých posilovacích nástrojů a pomůcek a také dodržovat vhodnější stravování. Trochu se změnily moje stravovací návyky, snažím se jíst lepší potraviny a doplňovat pestrou stravu vhodnými vitamíny. Spolupráci bych doporučil všem kteří mají dosud stejný problém jako jsem měl předtím já - tj. začít vůbec do fitka chodit pravidelně a chtít se sebou opravdu něco udělat a chtějí se cítit lépe. Vzkázal bych lidem ať to určitě zkusí, pár prvních tréninků je určitě přesvědčí, tak jako mě.
LubošIT Specialista

Chceš se naučit správně cvičit z pohodlí domova? 

Objednej si přístup do členské sekce k více než 40 video-návodům a BONUS videím.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Změna životního stylu - Jak začít Ve vlogu proberu několik témat, které úzce souvisí se změnou životního…
Celý článek
Nový rok - Nový začátek.Rozhodl jsem se opět sdílet svoji aktuální životní cestu přes videa (vlogy), dnes…
Celý článek
SPALOVAČ - Tomáš Lukáš Tento výjimečný spalovač tuků je účinný a efektivní doplněk, který zvyšuje metabolismus tuků,…
Celý článek