Seminář o poznání těla a mysli

Pro sportovce i nesportovce

Pro ženy i muže

Pro všechny, kteří se chtějí naučít správně cvičit

Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o vědomém cvičení - propojení těla a mysli

Pro všechny, kteří chtějí více poznat sami sebe

Pro všechny, kteří rádi poznají nové příjemné lidi

Co nás čeká:

Základní cviky s vlastní váhou na celé tělo

Správné držení těla

Zásobník cviků na stojích ve fitnessu

Základni strečink na celé tělo

Na kurzu je prostor pro zodpovězení otázek spojených se správnou technikou cvičení

Získáš nejen informace ale hlavně cennou praxi

Kdo vás seminářem provede?

Tomáš Lukáš

Jsem osobní fitness trenér, který se věnuje na přírodní cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působím v  útulném soukromém fitness v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti.

 

Motto: ‚‚ NAŠE MYŠLENKY TVOŘÍ NAŠÍ REALITU ‘‘

Kurz ZÁKLADNÍ TECHNIKY CVIČENÍ

Seminář je pro lidi, kteří nechtějí využívat služeb osobního trenéra dlouhodobě a zároveň se chtějí co nejrychleji naučit správně cvičit.

Seminář probíhá vždy o víkendu v Praze a kapacita je pouze pro 5 lidí.

Během 3 až 6 hodin společně projdeme celé fitness, naučíme tě základní správné cvičení a doporučíme cviky přímo pro tebe.

Na semináři také získáš výsledky měření na speciální váze a přehled kolik máš svalové hmoty, vody, tělesného tuku, atd.

Sebou:  Ručník, boty, sportovní oblečení a svačinu.

 

Kapacita kurzu je pouze pro 5 lidí

Cena a termín

Termín kurzu je 1.6.2019 od 10 do 16:00 hodin

Přihlášky uzavíráme za:

Reference

Kurz správného cvičení od Tomáše Lukáše mě naučil cvičit doma s vlastní váhou, dále jsem se na kurzu naučil jaké svalové skupiny jsou ochablé a které přetížené + zásobních cviků, který jsem velice potřeboval. Jsem spokojený je to dobrý kurz pro každého kdo chce správně a zdravě cvičit.
PavelIT specialista
Na kurz jsem se přihlásila protože jsem se chtěla naučit správně cvičit v našem fitness centru v Brně. Tomáš je moc dobrý trenér a jeho forma školení je vhodné téměř pro každého. Z kurzu jsem si odnesla mnoho užitečných a praktických rad, díky kterým jsem si teď ve cvičení jistější. V budoucnu plánuji další kurz. Doporučuji!
MonikaBarmanka
Od mala jsem byl vždy velký sportovec (fotbal, házená, snowboarding), avšak před nedávnem jsem měl úraz a bylo mi doporučeno omezit sport a začít rekreačně cvičit. Doma mě cvičení nebaví a tak jsme v okolí našel posilovnu se kterou jsem neměl žádnou zkušenost. Velice dobrý kamarád mi doporučil kurz správného cvičení. Musím uznal, že jsem se za jeden den o cvičení naučil opravdu hodně. Kurz je zaměřený na všechny svalové partie a dokonce jsme se naučili i základní strečink, který jsem také nikdo moc nedělal. Kurz doporučuji začátečníkům a i těm co již cvičí ale chtějí s jistotou cvičit správně.
Petr Prodavač

Pro přihlášení na seminář, vyplň formulář