Jméno: Tomáš Lukáš

Rok narození: 1990

Místo působení: Praha

 

Tomáš Lukáš

Jsem trenér fitness, který se snaží inspirovat a motivovat své klienty k dosažení perfektní formy přirozenou cestou bez užívání zakázaných látek. Zastávám názor, že cvičení by mělo prospívat lidskému zdraví, proto kladu velký důraz na kombinaci správného provedení cviků a kvalitní zdravé výživy.

Moje cesta k dokonalé postavě

Sportu se věnuji již odmalička. Hrál jsem s kamarády hokej, věnoval jsem se plavání, tenisu, atletice a mnoha dalším sportovním aktivitám. Vždy mne lákalo posilování a od roku 2005 jsem začal posilovat pravidelně. Během cvičení jsem se setkal s mnoha profesionály ze světa fitness, kulturistiky a zdravého životního stylu, od kterých jsem v průběhu času načerpal spoustu cenných zkušeností, které nyní mohu předávat svým klientům.

Co vám mohu nabídnout

Nyní působím jako trenér v několika fitness centrech v Praze. Zaměřuji se na naturální cvičení (cvičení přirozenou cestou bez užívání zakázaných látek) Mezi mé klienty patří především lidé, kteří chtějí zdravým způsobem zhubnout, zpevnit a vytvarovat postavu, nabrat svalovou hmotu, zlepšit kondici, sílu a energii.

Virtuální osobní trenér

Chtěli byste mít doma svého osobního trenéra fitness? Pro lidi, kteří nemají čas chodit do posilovny a raději cvičí v pohodlí domova, jsem vytvořil online video kurz, kde se pod mým vedením názorně naučíte jak správně a efektivně cvičit, jakých chyb se během cvičení vyvarovat, jak se správně a zdravě stravovat a získat krásnou postavu o které sníte.

E-book

Napsal jsem také e-book "Vyhněte se 10 fatálním chybám začátečníků", který vám umožní vyvarovat se začátečnických chyb během hubnutí a posilování. V deseti kapitolách se dozvíte jak se správně stravovat a cvičit, abyste dosáhli vytoužené postavy a kondice s maximální efektivitou.

Vlastní řada výživových doplňků

Protože si uvědomuji, že správná a kvalitní výživa je pro efektivní cvičení velice důležitá, vyvinul jsem vlastní řadu výživových doplňků pro fitness pod značkou Tomáš Lukáš, které můžete koupit v mém e-shopu.. Zatím je v prodeji L-Glutamin, první z řady plánovaných supplementů. Je vyroben čistě na přírodní bázi ze 100% kvalitní a čisté látky, bez přidání chemických barviv, příchutí či aromat.

Co vás čeká v blízké budoucnosti?

Do konce roku plánuji uvedení také dalších výživových doplňků pod značkou Tomáš Lukáš. BCAA, Spalovače tuků pro ženy i muže, kloubní výživa, proteiny, multivitaminy a mnoho dalších. Plánuji také otevření svého vlastního fitness centra pro lidi, kteří chtějí cvičit zdravě, s osobním přístupem ke každému klientovi. Už se těším, až se tam společně setkáme.