Kurz Správné cvičení

Přijď se naučit správně cvičit!

Přihlášky uzavírám 23.7.2019

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i mírně pokročilé

Pro kondiční cvičence

Ženy i muže

Pro všechny, kteří chtějí cvičit správně a efektivně

0
+
Již prošlo tímto kurzem

Obsah kurzu:

Základní cviky s vlastní váhou na celé tělo

Správné držení těla

Zásobník cviků na strojích ve fitnessu

Základní strečink na celé tělo

Na kurzu je prostor pro zodpovězení otázek spojených se správnou technikou cvičení

Získáš nejen informace ale hlavně cennou praxi

Kdo kurz vede?

Fitness trenér Tomáš Lukáš

Jsem osobní fitness trenér, který se věnuje přírodnímu cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působím v  útulném soukromém fitness v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti.

 

Více o kurzu Správné cvičení

Kurz je určený pro lidi, kteří zatím nechtějí využívat služeb osobního trenéra ...  zároveň se chtějí co nejrychleji naučit správně cvičit a více poznat své vlastní tělo.

Během 3 až 6 hodin tě provedu fitness centrem, naučím tě základní cviky na celé tělo správnou technikou a zároveň si vysvětlíme a ukážeme časté chyby během cvičení, díky tomu se jich můžeš vyvarovat. Pravidelné správné cvičení vede ke správnému fungování celého tělo a pak i k lepším výsledkům nejen pří sportování ale i v běžném životě, např. odstraněním bolesti zad, krku, apod. 

Na kurzu si vysvětlíme a ukážeme na které svalové skupiny se během cvičení zaměřovat a proč. Dále si také ukážeme, jak celé tělo správně protahovat a metody protahování. 

V rámci kurzu máš možnost změřit se na speciální váze a díky tomu získáš lepší přehled o svém těle:

Svalová hmota, vody, metabolický věk, tělesný tuku, viscerální tuk, atd.

Kurz probíhá v předem vypsané termíny v Praze a kapacita je pouze pro 5 lidí.

Sebou:  Ručník, boty, sportovní oblečení a svačinu.

Pokud kurz úspěšně absolvuješ, získáš ode mě certifikát.

Další dotazy směřuj prosím na email: trener@tomaslukas.cz

 

Maximální kapacita je 5 lidí

Cena a termín

Termín kurzu je sobota 27.7.2019 od 10 do 16:00 hodin

Přihlásit se můžeš nejpozději do 23.7.2019

Reference

Kurz správného cvičení od Tomáše Lukáše mě naučil cvičit doma s vlastní váhou, dále jsem se na kurzu naučil jaké svalové skupiny jsou ochablé a které přetížené + zásobních cviků, který jsem velice potřeboval. Jsem spokojený je to dobrý kurz pro každého kdo chce správně a zdravě cvičit.
PavelIT specialista
Na kurz jsem se přihlásila protože jsem se chtěla naučit správně cvičit v našem fitness centru v Brně. Tomáš je moc dobrý trenér a jeho forma školení je vhodné téměř pro každého. Z kurzu jsem si odnesla mnoho užitečných a praktických rad, díky kterým jsem si teď ve cvičení jistější. V budoucnu plánuji další kurz. Doporučuji!
MonikaBarmanka
Od mala jsem byl vždy velký sportovec (fotbal, házená, snowboarding), avšak před nedávnem jsem měl úraz a bylo mi doporučeno omezit sport a začít rekreačně cvičit. Doma mě cvičení nebaví a tak jsme v okolí našel posilovnu se kterou jsem neměl žádnou zkušenost. Velice dobrý kamarád mi doporučil kurz správného cvičení. Musím uznal, že jsem se za jeden den o cvičení naučil opravdu hodně. Kurz je zaměřený na všechny svalové partie a dokonce jsme se naučili i základní strečink, který jsem také nikdo moc nedělal. Kurz doporučuji začátečníkům a i těm co již cvičí ale chtějí s jistotou cvičit správně.
Petr Podnikatel

Pro přihlášení na kurz, vyplň formulář: