Tahle stránka není pro každého, je pouze pro lidi, které mají moji vizitku nebo doporučení 🙂

Nemám pro tebe jen jeden dárek ale rovnou dva.

Ten první je mapa, průvodce tím co všechno na cestě ke změně životního stylu a tvé postavy potřebuješ.

Druhý dárek je osobní trénink nebo online konzultace za speciální cenu pouze pro tebe. Běžná cena je 1499,- / pro tebe je cena 599,-  Co vše za tuto cenu získáš najdeš když budeš číst níže: 

Nejsem trenér pro každého!

KOHO TRÉNUJI?

Narovinu říkám, netrénuji kulturisty :-))

Moji klienti jsou z 99 % lidé, kteří mají většinou tyto cíle: 

 

Chtějí hubnout, chtějí nabrat, chtějí zpevnit, chtějí se naučit správně cvičit, chtějí zlepšit svůj jídelníček, chtějí podpořit svojí vitalitu a sílu, chtějí mít větší sebevědomí.

 

GALERIE KLIENTŮ

Již od prvního setkání s Tomášem Lukášem jsem věděla, že chci zkusit jeho trénink. Nejprve mi pomohl s jídelníčkem.Vyměnila jsem nezdravou stravu za hodnotnou a bohatou na živiny. Nyní vařím a jím s ještě větší vášní a cítím se mnohem lépe. Po každém příchodu do fitka se mi vždy hned zlepší nálada. Teprve se rozehřívám na běžícím pásu a už cítím příval pozitivní energie, kterou na mě přenese. Dodává mi spoustu MOTIVACE. Při tréninku se domluvíme, kterou partii budeme cvičit. Vše mi efektivně vysvětlí, ukáže a jde se na to. Jeho přístup je osobní a přitom profesionální. Ukáže mi správnou techniku provedení cviků a chyby, které dělám. Mohu mu důvěřovat a nemusím se bát zranění, protože na mě odborně dohlíží. Když si myslím, že už nemůžu, povzbudí mě a to mi DODÁ NOVOU ENERGII! Každá jeho hodina je jiná a vyzkouším si tak mnoho nových cviků. Jeho přístup je individuální a také zábavný. Odcházím s vyčištěnou hlavou, na motivovaná ve všech směrech se skvělým pocitem. Díky němu jsem získala mnoho nových informací ohledně cviků s vlastní váhou, činkami, na strojích, TRX, balanční pomůcky... a mnoho dalšího. Naučil mě správně dýchat, což je při cvičení základ spolu se správnou stravou. Nyní jsem si některé cviky osvojila a pokračuji sama, ale při samostatném cvičení mi chybí Toma kontrola provedení cviků a ten správný DRIVE, kterým mě nakopne a povzbuzuje! S Tomem mě cvičení mnohem více baví. Toma doporučuji všem, kteří chtějí cvičit správně a mít výsledky. Kdo něvěří, ať vyzkouší!
Natálie, 30 letVizážistka
Spolupráci jsem navázal z těchto důvodů: Chtěl jsem změnit styl stravování, nabrat svalovou hmotu a naučit se správně cvičit. Během naší spolupráce jsem pochopil k čemu jsou dobré proteiny, sacharidy, jak dobře mám jíst. Dále jsem pochopil jak moje svaly fungují a díky tréninku jsem našel svaly o kterých jsem do té doby vůbec ,,téměř’’ nevěděl 🙂 Změny, které jsem díky spolupráci na sobě zaznamenal: Mám více energie, cítím se líp, víc mě baví chodit do posilovny, když už jsem ve cvičení znalejší. Konečně vidím, že to má smysl a posouvám se ke svýmu cíli. Pokud se rozhodujete, zda-li Tomovo služby vyzkoušet, tak jdete do toho, rozhodně to stojí za to 🙂 Spolupráci doporučuji všem těm, kteří chtějí změnit něco ne jenom se svým tělem a ,,zhubnout do plavek’’ , ale hlavně i těm, co chtějí pochopit jak svaly a tělo fungují a kompletně změnit přístup ke cvičení a jídlu.
Lukáš Materna, 25 letSoftware developer
Spolupráci jsem navázal protože jsem chtěl změnit svoje tělo, zhubnout, a zlepšit svoji sílu.  Hlavní přínos vidím v motivaci, kterou mi Tomáš ukázal. Samozřejmě jsem se naučil vařit si jídlo, a změnil svoje dosavadní náviky.  Od začátku spolupráce jsem zhubnul asi 6kg. Začínám pomalu nabírat svalovou hmotu. Od teď je pro mě cvičení důležité, a pociťuji že když nějakou dobu necvičím, že mi něco chybí... Spolupráci doporučuji každému, kdo není spokojen se svým tělem, těm kteří jsou se svým tělem spokojeni, ale chtějí zkusit trochu jiný přístup ke cvičení..  Chci vzkázat: Určitě spolupráci vyzkoušejte, za zkoušku nic nedáte, a určitě si s Tomášem sednete. Je to skvěle naladěný kluk, který ví co chce, a dokáže předávat pozitivní energii na druhé. 
Milan Kodad, 24 letStudent

Jak spolupráce probíhá? 

Kdo je Tomáš Lukáš

Tomáš Lukáš je licencovaný osobní fitness trenér, který se věnuje naturálnímu (přírodnímu) cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působí v několika fitness centrech po Praze. Specializuje se na domácí i fitness cvičení s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění. Pomáhá klientům objevovat motivaci, vnitřní sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl.

 

Motto: ‚‚ Cvičení nemusí být dřinou, ale může být zábavou. ‘‘

 

ZAMĚŘENÍ

- zdravé a správné hubnutí

- zdravé nabírání svalové hmoty

- tvarování postavy - zpevnění

- zvyšování síly a energie

- zlepšení kondice

- školení o správném a vyváženém jídelníčku

- školení (workshopy) pro skupiny i jednotlivce ve fitnessu

Aby spolupráce správně fungovala, je důležité, abyste věděli co je váš cíl. Na osobním tréninku společně vyplníme vstupní dotazník, otestujeme základní svalové skupiny (nejedná se žádný silově náročný trénink), podíváme se na váš současný jídelníček, změřím vás a na základě vstupních informací a vašich požadavků získáte návrh dlouhodobé spolupráce. 

Máš problémy s postavou?

Necítíš se ve svém těle dobře a rád/a bys to změnil/a?

Trápí Tě tvá kondice?

Chceš zlepšit svojí vitalitu?

Chceš se naučit vybírat správné potraviny, které tvé tělo doopravdy potřebuje?

Chceš mít pomocnou ruku během cvičení?

Jsi chlap a chceš mít větší sílu?

Jsi žena, která chce mít štíhlejší a pevnější postavu?

 

Pokud si odpověděl/a na uvedené otázky alespoň 2x ANO, tak se neváhej objednat na osobní trénink.

 


PRO OBJEDNÁNÍ VYPLŇ FORMULÁŘ

Co je tvůj cíl?*
Forma spolupráce?*
Souhlas se vstupním poplatkem (speciální cena)*

Pokud máš dotaz, můžeš mě kontaktovat od pondělí do pátku mezi 10 až 17 hod. na tel. +420 777 875 111.