FIT TRENÉR PRAHA 10 ZÁBĚHLICE - Slavia GYM

KOHO TRÉNUJI?

Narovinu říkám, netrénuji kulturisty!

Moji klienti jsou z 99% normální lidé, kteří mají většinou tyto cíle: 

 

Chtějí hubnout, chtějí nabrat, chtějí zpevnit, chtějí se naučit správně cvičit, chtějí zlepšit svůj jídelníček, chtějí podpořit svojí vitalitu a sílu, chtějí mít větší sebevědomí.

 

GALERIE KLIENTŮ

Kdo je Tomáš Lukáš

Tomáš Lukáš je licencovaný osobní fitness trenér, který se věnuje naturálnímu (přírodnímu) cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působí v několika fitness centrech po Praze. Aktuálně nejčastěji na Praze 10 Záběhlice ve SLAVIA GYM. Specializuje se na domácí i fitness cvičení s důrazem na správnou techniku cvičení. Učím, jak podpořit vnitřní sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl.

 

Motto: ‚‚ PRVNÍM KROKEM JE ZAČÍT! ‘‘

 

ZAMĚŘENÍ

- zdravé hubnutí

- nabírání svalové hmoty

- tvarování postavy - zpevnění

- zvyšování síly a energie

- zlepšení fyzické i psychické kondice

- školení o zdravém stravování

- školení (workshopy) pro skupiny i jednotlivce ve fitnessu i doma

Jak spolupráce probíhá? 

 

Na osobním tréninku vám otestuji základní svalové partie, probereme váš současný vztah k pohybu, životního styl a jídelníček. Dále proběhne vážení a měření. Na základě všech těchto vstupních dat získáte výsledky a návrh řešení.

 

 

REFERENCE

Ahoj jmenuji se Tomáš, je mi 35 let a pracuji jako učitel. Než jsem poznal Tomáše Lukáše neměl jsem moc velkou zásobu cviku pro moje cvičení. Tom mi ukázal jak na to a díky němu dnes efektivně cvičím.Tak nelenošte doma a alou do fitka! Tomáše jako osobního trenéra doporučuji.
TomášUčitel
Mé jméno je Marek B. a pracuji pro vývoj radarových detektorů, je mi 23 let. Před zahájením spolupráce s Tomášem jsem měl bolesti zad a chybělo mi sebevědomí v plavkách, neuměl jsem správně cvičit a chyběla mi motivace do cvičení. Přes silový trénink jsem zjistil, že roste síla nejen těla, ale i moje flexibilita. Cítím se svěžejší, aktivnější a zjistil jsem, že cvičení je více než jen tupé zvedání železa, ale um, který se člověk může řádně naučit a těžit z toho pro svůj prospěch. Cítím se sebevědomější a spokojenější. Ostatním lidem bych vzkázal, že Tomáš je skvělý trenér. Zaměřuje se na kvalitu a tu jednoduše nejde uspěchat.
Merek B.
Moje spolupráce s Tomášem O tom, že bych cvičil jsem uvažoval již nějakou dobu, ale byly tu dvě výmluvy - nevím jak správně cvičit a nemám trenéra, který by mě to správně naučil (a aktivně jsem ho nehledal) Pak jsem Tomáše potkal. Tím padly obě výmluvy a bylo na čase se pustit do práce. Mým cílem bylo zlepšit fyzičku. Každý trénink měl fáze : zahřátí, samotný trénink, protažení + konzultace v rámci celého tréninku Začali jsme s jednoduchými cviky a menšími váhami či expandérem, abych dokázal vnímat kdy a jak které svaly zabírají a na co si dát pozor aby nedošlo ke zranění. Postupně jsme přecházeli na větší váhy a složitější cviky vždy ale tak, aby to bylo bezpečné a nehrozilo zranění. Nedílnou součástí trénování s Tomášem je i konzultace jídelníčku. Zjistil jsem, že jeden z mých největších problémů byl, že mám vlastně neustále hlad, a pak ho zaháním špatným jídlem (třeba typicky pečivem). Co jsem spoluprací získal: znalosti o fungování svého těla informace o jídle a výživě, tedy naučil jsem se správně a dostatečně jíst znalosti o cvičeních - co jak cvičit (vlastní váha, expander, bosu, TRX, činky, stroje aj.) naučil jsem se správně dýchat fyzickou kondici disciplínu - prostě když trénink je naplánovaný, tak bude i když se mi nechce. odolnost - tréninky s Tomášem nejsou debatní kroužek, musíte si to odmakat. "Už to pálí, tak ještě pojď tři" poznal jsem řadu fajn lidí s Tomášem v čele Pokud chcete se sebou vážně a smysluplně něco dělat, zesílit, nabrat svaly, nebo shodit přebytečnou váhu a ještě se po cvičení cítit skvěle, spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Ví co dělá a o své klienty se příkladně stará. Petr Mašek (Maspe)
Petr MašekPodnikatel

Máš problémy s postavou?

Necítíš se ve svém těle dobře a rád/a bys to změnil/a?

Trápí Tě tvá kondice?

Chceš zlepšit svojí vitalitu?

Chceš se naučit vybírat správné potraviny, které tvé tělo doopravdy potřebuje?

Chceš mít pomocnou ruku během cvičení?

Jsi chlap a chceš mít větší sílu?

Jsi žena, která chce mít štíhlejší a pevnější postavu?

 

Pokud si odpověděl/a na uvedené otázky alespoň 2x ANO, tak se objednej na osobní trénink.

 


PRO OBJEDNÁNÍ VYPLŇ FORMULÁŘ