OSOBNÍ FITNESS TRENÉR PRAHA 1

Jmenuji se Tomáš Lukáš a dlouhodobě spolupracuji s klienty, kterým je většinou nad 30 let, jsou aktivní manažeři nebo podnikatelé a chtějí zlepšit svůj současný životní styl.

CO DÍKY SPOLUPRÁCI ZÍSKÁŠ?

ZDRAVĚ SE ZBAVÍŠ TUKU

PŘIBEREŠ SVALOVOU HMOTU

ZÍSKÁŠ VÍCE VITALITY A ENERGIE

ZLEPŠÍŠ SVŮJ JÍDELNÍČEK

POZNÁŠ VÍCE SVÉ TĚLO

BUDEŠ SE CÍTIT LÉPE

KOHO TRÉNUJI?

Narovinu říkám, netrénuji žádné kulturisty!

Moji klienti jsou z 99 % lidé, kteří mají většinou tyto cíle: 

 

Chtějí zdravě hubnout, chtějí nabrat svalovou hmotnost, chtějí zpevnit tělo, chtějí se naučit správně cvičit, chtějí zlepšit svůj jídelníček, chtějí podpořit vitalitu, chtějí zvětšit sílu, chtějí mít lepší sebevědomí, chtějí se ve svém těle cítit lépe, chtějí se zbavit stresu.

 

GALERIE KLIENTŮ

0
+
Klientů
Spolupráci jsem navázal z těchto důvodů: Chtěl jsem změnit styl stravování, nabrat svalovou hmotu a naučit se správně cvičit. Během naší spolupráce jsem pochopil k čemu jsou dobré proteiny, sacharidy, jak dobře mám jíst. Dále jsem pochopil jak moje svaly fungují a díky tréninku jsem našel svaly o kterých jsem do té doby vůbec ,,téměř’’ nevěděl 🙂 Změny, které jsem díky spolupráci na sobě zaznamenal: Mám více energie, cítím se líp, víc mě baví chodit do posilovny, když už jsem ve cvičení znalejší. Konečně vidím, že to má smysl a posouvám se ke svýmu cíli. Pokud se rozhodujete, zda-li Tomovo služby vyzkoušet, tak jdete do toho, rozhodně to stojí za to 🙂 Spolupráci doporučuji všem těm, kteří chtějí změnit něco ne jenom se svým tělem a ,,zhubnout do plavek’’ , ale hlavně i těm, co chtějí pochopit jak svaly a tělo fungují a kompletně změnit přístup ke cvičení a jídlu.
Lukáš Materna, 25 letSoftware developer
Již od prvního setkání s Tomášem Lukášem jsem věděla, že chci zkusit jeho trénink. Nejprve mi pomohl s jídelníčkem.Vyměnila jsem nezdravou stravu za hodnotnou a bohatou na živiny. Nyní vařím a jím s ještě větší vášní a cítím se mnohem lépe. Po každém příchodu do fitka se mi vždy hned zlepší nálada. Teprve se rozehřívám na běžícím pásu a už cítím příval pozitivní energie, kterou na mě přenese. Dodává mi spoustu MOTIVACE. Při tréninku se domluvíme, kterou partii budeme cvičit. Vše mi efektivně vysvětlí, ukáže a jde se na to. Jeho přístup je osobní a přitom profesionální. Ukáže mi správnou techniku provedení cviků a chyby, které dělám. Mohu mu důvěřovat a nemusím se bát zranění, protože na mě odborně dohlíží. Když si myslím, že už nemůžu, povzbudí mě a to mi DODÁ NOVOU ENERGII! Každá jeho hodina je jiná a vyzkouším si tak mnoho nových cviků. Jeho přístup je individuální a také zábavný. Odcházím s vyčištěnou hlavou, na motivovaná ve všech směrech se skvělým pocitem. Díky němu jsem získala mnoho nových informací ohledně cviků s vlastní váhou, činkami, na strojích, TRX, balanční pomůcky... a mnoho dalšího. Naučil mě správně dýchat, což je při cvičení základ spolu se správnou stravou. Nyní jsem si některé cviky osvojila a pokračuji sama, ale při samostatném cvičení mi chybí Toma kontrola provedení cviků a ten správný DRIVE, kterým mě nakopne a povzbuzuje! S Tomem mě cvičení mnohem více baví. Toma doporučuji všem, kteří chtějí cvičit správně a mít výsledky. Kdo něvěří, ať vyzkouší!
Natálie, 29 letVizážistka
Spolupráci jsem navázal protože jsem chtěl změnit svoje tělo, zhubnout, a zlepšit svoji sílu. Hlavní přínos vidím v motivaci, kterou mi Tomáš ukázal. Samozřejmě jsem se naučil vařit si jídlo, a změnil svoje dosavadní náviky. Od začátku spolupráce jsem zhubnul asi 6kg. Začínám pomalu nabírat svalovou hmotu. Od teď je pro mě cvičení důležité, a pociťuji že když nějakou dobu necvičím, že mi něco chybí... Spolupráci doporučuji každému, kdo není spokojen se svým tělem, těm kteří jsou se svým tělem spokojeni, ale chtějí zkusit trochu jiný přístup ke cvičení.. Chci vzkázat: Určitě spolupráci vyzkoušejte, za zkoušku nic nedáte, a určitě si s Tomášem sednete. Je to skvěle naladěný kluk, který ví co chce, a dokáže předávat pozitivní energii na druhé.
Milan Kodad, 24 letStudent
Prodělal jsem operaci slepého střeva a měl jsem nákazano od doktorů nic nedělat minimálně dva měsíce, po dvou měsících moje tělo křičelo po pohybu a chtěl jsem se dostat do formy, ale pod dohledem, abych si spíš neublížil a takto jsem se dostal až k Tomášovi 🙂 Naučil jsem si hlídat jídelníček a mít pod kontrolou to co jím. Díky cvičení mám svojí dávku pohybu a už po měsíci se cítím líp. Změnilo se to, že vim jak dokážou bolet stehna při cvičení 😀 Ale zatím s Tomášem cvičíme měsíc a už vidim výsledky na svém těle. Rozhodně jsem zhubl a mám větší fyzickou zdatnost! Spolupráci doporučuji komukoliv, kdo se rozhoduje jestli začít cvičit,ale bojí se začít sám. Vzkaz pro ty, kteří váhají: Jdi do toho! Sice ti dá Tomáš do těla, ale za ty výsledky to stojí
Petr V., 25 letGeodet
Moje spolupráce s Tomášem O tom, že bych cvičil jsem uvažoval již nějakou dobu, ale byly tu dvě výmluvy - nevím jak správně cvičit a nemám trenéra, který by mě to správně naučil (a aktivně jsem ho nehledal) Pak jsem Tomáše potkal. Tím padly obě výmluvy a bylo na čase se pustit do práce. Mým cílem bylo zlepšit fyzičku. Každý trénink měl fáze : zahřátí, samotný trénink, protažení + konzultace v rámci celého tréninku Začali jsme s jednoduchými cviky a menšími váhami či expandérem, abych dokázal vnímat kdy a jak které svaly zabírají a na co si dát pozor aby nedošlo ke zranění. Postupně jsme přecházeli na větší váhy a složitější cviky vždy ale tak, aby to bylo bezpečné a nehrozilo zranění. Nedílnou součástí trénování s Tomášem je i konzultace jídelníčku. Zjistil jsem, že jeden z mých největších problémů byl, že mám vlastně neustále hlad, a pak ho zaháním špatným jídlem (třeba typicky pečivem). Co jsem spoluprací získal: znalosti o fungování svého těla informace o jídle a výživě, tedy naučil jsem se správně a dostatečně jíst znalosti o cvičeních - co jak cvičit (vlastní váha, expander, bosu, TRX, činky, stroje aj.) naučil jsem se správně dýchat fyzickou kondici disciplínu - prostě když trénink je naplánovaný, tak bude i když se mi nechce. odolnost - tréninky s Tomášem nejsou debatní kroužek, musíte si to odmakat. "Už to pálí, tak ještě pojď tři" poznal jsem řadu fajn lidí s Tomášem v čele Pokud chcete se sebou vážně a smysluplně něco dělat, zesílit, nabrat svaly, nebo shodit přebytečnou váhu a ještě se po cvičení cítit skvěle, spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Ví co dělá a o své klienty se příkladně stará. Petr Mašek (Maspe)
Petr Mašek, 33 letPodnikatel
Mé jméno je Marek B. a pracuji pro vývoj radarových detektorů, je mi 23 let. Před zahájením spolupráce s Tomášem jsem měl bolesti zad a chybělo mi sebevědomí v plavkách, neuměl jsem správně cvičit a chyběla mi motivace do cvičení. Přes silový trénink jsem zjistil, že roste síla nejen těla, ale i moje flexibilita. Cítím se svěžejší, aktivnější a zjistil jsem, že cvičení je více než jen tupé zvedání železa, ale um, který se člověk může řádně naučit a těžit z toho pro svůj prospěch. Cítím se sebevědomější a spokojenější. Ostatním lidem bych vzkázal, že Tomáš je skvělý trenér. Zaměřuje se na kvalitu a tu jednoduše nejde uspěchat.
Marek Bartoš, 23 letPodnikatel
Jmenuji se Jiří a je mi 36 let. Mým cílem je nabírání svalové hmoty a následné udržení. Pokoušel jsem se cvičit sám, ale neměl jsem potřebné znalosti a bolelo mě za krkem. S Tomášem jsem se naučil, jak správně držet tělo, jak dýchat během trénink a spousty nových cviků. Dále mě naučil, jak trénovat účinně a efektivně. Zbavil jsem se nežádoucí bolesti. Získal jsem mnohem větší chuť do cvičení bez zbytečných obav, že si člověk ublíží. Tudíž větší klid a radost při trénování. Při cvičení s Tomášem jsem měl pocit, že mé tělo je v bezpečí a pod dohledem odborníka. Je to super pocit cvičit s někým, kdo je do toho tak zapálený jako Tomáš a dozvídat se při tom nové zajímavé informace, které nikdy nezveřejnil na internetu, protože se týkali mého konkrétního těla! Super parádní přátelský trénink, Tomáš tohle fakt umí! A hlavně dokáže skvěle odhadnout možnosti daného člověka. Doporučuji vyzkoušet i třeba těm, kteří nikdy necvičili a chtěli by začít. Sám jsem byl mile překvapen čeho všeho si dokázal všimnout a ihned správně poradit. Tomovo služby rozhodně doporučuji!
Jiří, 37 letPodnikatel
Dlouho jsem uvažoval nad tím že bych začal chodit pravidelně cvičit do fitka. Potíž byla v tom že mi trochu chyběla vůle začít a hlavně motivace a opora k tomu chodit cvičit pravidelně. V rámci spolupráce jsem se naučil především to že samotné cvičení je jedna věc ale že je také důležité u něj správně dýchat, dále pak používání některých posilovacích nástrojů a pomůcek a také dodržovat vhodnější stravování. Trochu se změnily moje stravovací návyky, snažím se jíst lepší potraviny a doplňovat pestrou stravu vhodnými vitamíny. Spolupráci bych doporučil všem kteří mají dosud stejný problém jako jsem měl předtím já - tj. začít vůbec do fitka chodit pravidelně a chtít se sebou opravdu něco udělat a chtějí se cítit lépe. Vzkázal bych lidem ať to určitě zkusí, pár prvních tréninků je určitě přesvědčí, tak jako mě.
Luboš, 30 letIT specialista
Ahoj jmenuji se Tomáš, je mi 35 let a pracuji jako učitel. Než jsem poznal Tomáše Lukáše neměl jsem moc velkou zásobu cviku pro moje cvičení. Tom mi ukázal jak na to a díky němu dnes efektivně cvičím.Tak nelenošte doma a alou do fitka! Tomáše jako osobního trenéra doporučuji.
Tomáš, 35 letUčitel
Dlouho jsem zvažovala, zda si mám zkusit trénink s Tomem, protože sama cvičím už relativně dlouho. Bohužel, před nějakou dobou jsem přestala vidět výsledky i když jsem cvičila víc a víc. Podívala jsem se na pár videí od Toma a velice mně zaujal jeho přístup ke cvičení. Pár zkušeností s osobními trenéry jsem už měla, ale Tom byl chováním úplně jiný. Rozhodla jsem se, že se s ním spojím a domluvím si trénink. Na tréninku jsem zjistila, že jsem celou dobu cvičila úplně špatně, naštěstí jsem byla v dobrých rukou Toma, který mi všechno vysvětlil. Už po prvním tréninku jsem se cítila úplně jinak. Měla jsem vyčištěnou hlavu a byla jsem hodně unavená, což jsem chtěla. Toma bych doporučila jak začátečníkům, tak i těm, kteří cvičí pravidelně, ale zasekli se (jako se to stalo právě mě). Tom dokáže poradit úplně se vším a cvičení rozumí opravdu hodně. Neznám člověka, který rozdává tolik pozitivního jako Tom.
Žaneta, 20 letStudentka
Spolupráci jsem navázal z těchto důvodů: Chtěl jsem změnit styl stravování, nabrat svalovou hmotu a naučit se správně cvičit. Během naší spolupráce jsem pochopil k čemu jsou dobré proteiny, sacharidy, jak dobře mám jíst. Dále jsem pochopil jak moje svaly fungují a díky tréninku jsem našel svaly o kterých jsem do té doby vůbec ,,téměř’’ nevěděl 🙂 Změny, které jsem díky spolupráci na sobě zaznamenal: Mám více energie, cítím se líp, víc mě baví chodit do posilovny, když už jsem ve cvičení znalejší. Konečně vidím, že to má smysl a posouvám se ke svýmu cíli. Pokud se rozhodujete, zda-li Tomovo služby vyzkoušet, tak jdete do toho, rozhodně to stojí za to 🙂 Spolupráci doporučuji všem těm, kteří chtějí změnit něco ne jenom se svým tělem a ,,zhubnout do plavek’’ , ale hlavně i těm, co chtějí pochopit jak svaly a tělo fungují a kompletně změnit přístup ke cvičení a jídlu.
Lukáš Materna, 25 letSoftware developer
Pro spolupráci s Tomášem jsem se rozhodla protože jsem měla malé sebevědomí, necítila jsem se ve svém těle dobře. Již po několika osobních lekcích jsem pochopila jaké cviky jsou pro mě vhodné, změnila jsem jídelníček a právě měním i svoji práci (předešlá byla hodně stresující). Mohu říct, že se mi změnil život. Spolupracujeme 5 měsíců a jsem nadšená! Doporučuji všem ženám, které mají podobný problém jako já, neví jak mají správně cvičit, necítí se ve svém těle dobře a chtějí změní životního stylu.
Petra, 33 letProdavačka
Spolupráci jsem navázal na doporučení mého kamaráda, který měl s Tomášem již bohaté zkušenosti. Jsem manager, trávím mnoho hodin v kanceláři a na svoje tělo jsem dlouho neměl čas, zjistil jsem, že jsem velice zkrácený - nezvládnu se sám pořádně protáhnout, nemám žádnou fyzičku a mé tělo chátrá. Tomáš mě během několika týdnů naučil správně protahovat celé tělo, naučil mě cvičit snadné cviky, které mohu dělat i sám doma, naučil mě co má obsahovat můj jídelníček, abych měl celý den dost energie, také mě naučil techniky na zbavení stresu. Spolupracujeme již přes rok a jsem velice spokojený. Pro koho trenér Tomáš Lukáš Je? Pro lidi, kteří mají náročnou práci hlavně psychicky, chtějí mít více energie a chtějí být více fit.
Pavel, 40 letManager
Pracuji jako obchodní zástupce pro velkou firmu a hodně času trápím v autě na cestách, kvůli mé obezitě jsem se přestal mít rád a začal mít deprese. Sledoval jsem Tomášova videa a jednoho dne jsem se rozhodl zahájit spolupráci. Tomáš mě vzal do obchodu, ukázal, které potraviny jsou vhodné pro mé tělo, naučil mě pravidelně chodit posilovat ale také více odpočívat - chodíme do sauny, do bazénu, všechno tohle mi neuvěřitelně psychicky pomohlo. Tomáše doporučuji lidem s podobnými problémy.
Jiří, 52 letObchodní zástupce

KDE SE BUDEME POTKÁVAT A JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

Osobní tréninky probíhají v soukromém gymu v Praze (jedná se o velice diskrétní a bezpečné prostředí).

Konzultace probíhají osobně nebo online přes telefon.

Kdo je Tomáš Lukáš

Jsem osobní fitness trenér, který se věnuje na přírodní cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působím v  útulném soukromém fitness v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti.

 

ZAMĚŘENÍ

Zdravé spalování tuků

Nabírání svalové hmoty

Zlepšení určitých svalových partií

Zlepšení celkové síly a energie

Zlepšení kondice / fyzičky

Konzultace v oblasti výživy

Konzultace v oblasti tréninku

Mentální koučink / Osobní rozvoj / Podnikání

Motto: ‚‚ NAŠE MYŠLENKY TVOŘÍ NAŠÍ REALITU ‘‘

Aby spolupráce správně fungovala, je důležité, abys věděl jaký je Tvůj cíl. Na osobním konzultaci společně vyplníme vstupní dotazník (zdravotní stav, životní styl), otestujeme základní svalové skupiny (nejedná se o žádný silově náročný trénink), podíváme se na Tvůj současný jídelníček, změřím Tě a na základě vstupních informací a Tvých požadavků získáš návrh dlouhodobé spolupráce. Většinou s klienti spolupracuji 3, 6, 12 měsíců. Po úspěšném dokončení určitého počtu lekcí klient ode mě získává certifikát o absolvování.

Máš problémy s postavou?

Necítíš se ve svém těle dobře a rád bys to změnil?

Trápí Tě tvá kondice?

Chceš zlepšit svojí vitalitu?

Chceš se více vyznat ve stravě?

Chceš mít pomocnou ruku během cvičení?

Chceš zlepšit sílu a naučit se správně cvičit?

Si rozhodnutý zažít změnu?

 

Pokud si odpověděl na uvedené otázky alespoň 2x ANO, tak se objednej.

 

CENÍK

Co všechno obsahuje služba:

 

Osobní konzultace + trénink v gymu o délce až 90 minut. V ceně je vstup do gymu, nápoj, měření na speciální váze, otestování svalových skupin, konzultace aktuálního životního stylu a jídelníčku, zpracování výsledků a návrh další spolupráce.

 

Zvýhodněná cena služby 1999,-

 

Pro objednání služby je potřeba vyplnit formulář níže a uhradit službu.

V případě dotazů jsem na telefonu od pondělí do pátku mezi 10 až 19 hod.  +420 777 875 111. Pokud nezvedám, tak zrovna trénuji a ozvu se ihned jak to bude možné.