Jmenuji se Tomáš Lukáš a dlouhodobě spolupracuji s ženami, kterým je většinou nad 30 let, mají na sebe málo času a nejsou spokojené se svojí postavou, životním stylem a hlavně jsou připravené zažívat změny.

CO DÍKY SPOLUPRÁCI ZÍSKÁŠ?

Efektivně budeš pálit tuky a zlepšíš celkový metabolismus

Zpevníš postavu a vytvaruješ stehna ochablé partie (zadeček, stehna, lýtka, bříško, apod.)

Získáš více energie a psychické pohody pro každý den

Naučíš vybírat správné potraviny

Začneš více sama sebe a své tělo přijímat

Zbavíš se nepříjemných bolestí zad a krční páteře

KOHO TRÉNUJI?

Narovinu říkám, netrénuji žádné kulturistky!

Moje klientky jsou z 99 % ženy, které chtějí zažít změny a mají většinou tyto cíle: 

 

Chtějí zdravě hubnout, chtějí mít více síly, chtějí zpevnit tělo a oslabené partie, chtějí mít pravidelný režim, chtějí se naučit správně cvičit, chtějí zlepšit svůj jídelníček, chtějí podpořit vitalitu, chtějí mít lepší sebevědomí, chtějí se ve svém těle cítit lépe, chtějí se zbavit stresu a napětí.

 

GALERIE KLIENTŮ

0
+
Klientů
Již od prvního setkání s Tomášem Lukášem jsem věděla, že chci zkusit jeho trénink. Nejprve mi pomohl s jídelníčkem.Vyměnila jsem nezdravou stravu za hodnotnou a bohatou na živiny. Nyní vařím a jím s ještě větší vášní a cítím se mnohem lépe. Po každém příchodu do fitka se mi vždy hned zlepší nálada. Teprve se rozehřívám na běžícím pásu a už cítím příval pozitivní energie, kterou na mě přenese. Dodává mi spoustu MOTIVACE. Při tréninku se domluvíme, kterou partii budeme cvičit. Vše mi efektivně vysvětlí, ukáže a jde se na to. Jeho přístup je osobní a přitom profesionální. Ukáže mi správnou techniku provedení cviků a chyby, které dělám. Mohu mu důvěřovat a nemusím se bát zranění, protože na mě odborně dohlíží. Když si myslím, že už nemůžu, povzbudí mě a to mi DODÁ NOVOU ENERGII! Každá jeho hodina je jiná a vyzkouším si tak mnoho nových cviků. Jeho přístup je individuální a také zábavný. Odcházím s vyčištěnou hlavou, na motivovaná ve všech směrech se skvělým pocitem. Díky němu jsem získala mnoho nových informací ohledně cviků s vlastní váhou, činkami, na strojích, TRX, balanční pomůcky... a mnoho dalšího. Naučil mě správně dýchat, což je při cvičení základ spolu se správnou stravou. Nyní jsem si některé cviky osvojila a pokračuji sama, ale při samostatném cvičení mi chybí Toma kontrola provedení cviků a ten správný DRIVE, kterým mě nakopne a povzbuzuje! S Tomem mě cvičení mnohem více baví. Toma doporučuji všem, kteří chtějí cvičit správně a mít výsledky. Kdo něvěří, ať vyzkouší!
Natálie, 29 letVizážistka
Dlouho jsem zvažovala, zda si mám zkusit trénink s Tomem, protože sama cvičím už relativně dlouho. Bohužel, před nějakou dobou jsem přestala vidět výsledky i když jsem cvičila víc a víc. Podívala jsem se na pár videí od Toma a velice mně zaujal jeho přístup ke cvičení. Pár zkušeností s osobními trenéry jsem už měla, ale Tom byl chováním úplně jiný. Rozhodla jsem se, že se s ním spojím a domluvím si trénink. Na tréninku jsem zjistila, že jsem celou dobu cvičila úplně špatně, naštěstí jsem byla v dobrých rukou Toma, který mi všechno vysvětlil. Už po prvním tréninku jsem se cítila úplně jinak. Měla jsem vyčištěnou hlavu a byla jsem hodně unavená, což jsem chtěla. Toma bych doporučila jak začátečníkům, tak i těm, kteří cvičí pravidelně, ale zasekli se (jako se to stalo právě mě). Tom dokáže poradit úplně se vším a cvičení rozumí opravdu hodně. Neznám člověka, který rozdává tolik pozitivního jako Tom.
Žaneta, 20 letStudentka
Pro spolupráci s Tomášem jsem se rozhodla protože jsem měla malé sebevědomí, necítila jsem se ve svém těle dobře. Již po několika osobních lekcích jsem pochopila jaké cviky jsou pro mě vhodné, změnila jsem jídelníček a právě měním i svoji práci (předešlá byla hodně stresující). Mohu říct, že se mi změnil život. Spolupracujeme 5 měsíců a jsem nadšená! Doporučuji všem ženám, které mají podobný problém jako já, neví jak mají správně cvičit, necítí se ve svém těle dobře a chtějí změní životního stylu.
Petra, 33 letProdavačka
Spolupráci jsem navázal na doporučení mého kamaráda, který měl s Tomášem již bohaté zkušenosti. Jsem manager, trávím mnoho hodin v kanceláři a na svoje tělo jsem dlouho neměl čas, zjistil jsem, že jsem velice zkrácený - nezvládnu se sám pořádně protáhnout, nemám žádnou fyzičku a mé tělo chátrá. Tomáš mě během několika týdnů naučil správně protahovat celé tělo, naučil mě cvičit snadné cviky, které mohu dělat i sám doma, naučil mě co má obsahovat můj jídelníček, abych měl celý den dost energie, také mě naučil techniky na zbavení stresu. Spolupracujeme již přes rok a jsem velice spokojený. Pro koho trenér Tomáš Lukáš Je? Pro lidi, kteří mají náročnou práci hlavně psychicky, chtějí mít více energie a chtějí být více fit.
Pavel, 40 letManager
Pracuji jako obchodní zástupce pro velkou firmu a hodně času trápím v autě na cestách, kvůli mé obezitě jsem se přestal mít rád a začal mít deprese. Sledoval jsem Tomášova videa a jednoho dne jsem se rozhodl zahájit spolupráci. Tomáš mě vzal do obchodu, ukázal, které potraviny jsou vhodné pro mé tělo, naučil mě pravidelně chodit posilovat ale také více odpočívat - chodíme do sauny, do bazénu, všechno tohle mi neuvěřitelně psychicky pomohlo. Tomáše doporučuji lidem s podobnými problémy.
Jiří, 52 letObchodní zástupce

KDE SE BUDEME POTKÁVAT A JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

NR GYM - Praha 7

Přesná adresa je: Přívozní 937, 170 00 Praha 7 a má pracovní doba je od pondělí do pátku mezi 9 až 20 hodinou.

Osobní trénink probíhají v čistém a přátelském gymu v Praze.

Konzultace probíhají osobně (Praha) nebo online přes telefon, Skype, Whatsapp.

Kdo je Tomáš Lukáš ?

Jsem osobní fitness trenér (průvodce změnou těla a mysli). Věnuji se přírodnímu způsobu cvičení již od roku 2008. Od roku 2017 působím v útulném soukromém gymu v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správné provedení cviků, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientkám objevovat vnitřní motivaci, sílu, více poznávat sama sebe a celkově vedu klientky ke zdravému životnímu stylu. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti. V roce 2020 jsem absolvoval kurz Akro jógy.

Od roku 2013 působím veřejně na sociálních sítích a dalších médiích.

 

Motto: ‚‚ NAŠE MYŠLENKY TVOŘÍ NAŠÍ REALITU ‘‘

Aby spolupráce správně fungovala, je důležité, abys věděla jaký je tvůj cíl. Na osobní konzultaci společně vyplníme vstupní dotazník (zdravotní stav, životní styl), otestujeme základní svalové skupiny (nejedná se o žádný silově náročný trénink), podíváme se na tvůj současný jídelníček, změřím tě a na základě všech vstupních informací a tvých požadavků získáš návrh dlouhodobé spolupráce.
Většinou s klientky spolupracuji 3, 6 nebo 12 měsíců.

Po úspěšném dokončení určitého počtu lekcí ode mě získáš certifikát o absolvování.

Chceš mít lepší postavu?

Necítíš se ve svém těle dobře?

Chceš mít více energie a radosti?

Chceš cvičit správně?

Chceš zít zdravěji?

Chceš mít pravidelnou podporu?

Chceš více sama sebe poznat?

Jsi připravena na změny?

 

Pokud sis odpověděla na uvedené otázky alespoň 2x ANO, tak se objednej.

 

CENÍK

Co všechno obsahuje služba: 

Osobní konzultace + trénink v gymu o délce až 90 minut. V ceně je vstup do gymu, nápoj, měření na speciální váze, otestování svalových skupin, konzultace aktuálního životního stylu a jídelníčku, zpracování výsledků a návrh další spolupráce.

 

Běžná cena 2999,- 

Zvýhodněná cena služby 1999,-

 

Pro objednání služby je potřeba vyplnit formulář níže a uhradit službu.

V případě dotazů jsem na telefonu od pondělí do pátku mezi 10 až 19 hod.  +420 777 875 111. Pokud nezvedám, tak zrovna trénuji a ozvu se ihned jak to bude možné.