Jmenuji se Tomáš Lukáš a mojí vášní je být FIT TRENÉR.

Chceš se dostat do formy? Nabízím řešení v podobě trenéra až k tobě domů. Kamkoli za tebou přijedu po Praze. Nejsi z Prahy? Nevadí, můžeme spolupracovat online.

CO VŠE ZÍSKÁŠ?

Díky pravidelnému cvičení a správné stravě nastartuješ metabolismus a začneš efektivně pálit tuky.

Vytvaruješ svoji postavu k dokonalosti! Zaměříme se na ochablé partie jako jsou hýždě, stehna, lýtka, ruce, záda, břicho.

Zbavíš se každodenního stresu a napětí. Získáš více psychické pohody, kvalitnější spánek a dostatek energie na celý den.

Kvalitní jídelníček je 80% úspěchu! Díky vzorovému jídelníčku se rychle naučíš svému tělu dávat jen potraviny, které doopravdy potřebuje.

Sebeláska ♡ Postupně se naučíš přijímat více sama sebe a své tělo.

Lepší sebevědomí. Začneš si více věřit a následně se ti zlepší vztahy i pracovní kariéra.

Nezáleží na tom jestli ti je 20 nebo 50 let. Záleží zda-li si připravená zažít životní změnu!

JAK A KDE SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

Osobně v Praze doma

Pomůcky na cvičení vždy přivezu nebo si můžeš pořídit své, rád ti pomohu s výběrem.

SMfitness Praha 3

Přesná adresa je: Jeseniova/69, 130 00 a má pracovní doba je od pondělí do pátku mezi 9 až 20 hodinou.

FialasGym Praha 4

Přesná adresa je: Zdislavická 583, 142 00 a má pracovní doba je od pondělí do pátku mezi 9 až 20 hodinou.

NR-GM Praze 7

Přesná adresa je: Přívozní 937, 170 00 Praha 7 a má pracovní doba je od pondělí do pátku mezi 9 až 20 hodinou.

Kdekoli jinde online

Trénink a pravidelné konzultace probíhají přes Skype nebo Whatsapp - záleží na domluvě.

Kdo tě povede?

Jmenuji se Tomáš Lukáš a jsem FIT trenér, ale klienti mě nazývají ,,Průvodce změnou těla a mysli.''

Věnuji se fitness a cvičení již od roku 2008, tehdy jsem začínal v rodné Plzni.

V roce 2010 jsem se začal vzdělávat v oblasti osobního a duchovního rozvoje. Možná znáš Ivo Tomana, jeden z prvních učitelů.

Od roku 2017 působím v Praze.

V roce 2018 jsem absolvoval masérský kurz.

V roce 2019 jsem začal přednášet a školit v trenérské škole a poté jsem založil vlastní kurzy správného cvičení, které vedu dodnes. Dále jsem v roce 2019 dokončil Facilitátorský výcvik u R. Vojíka.

V roce 2020 jsem absolvoval kurz Akro jógy.

Od roku 2021 spolupracuji s klienty většinou doma nebo online.

 

 ‚‚ Smyslem života je žít ‘‘

Vstupní konzultace a nastavení měřitelných cílů. Na osobní nebo online konzultaci společně projdeme tvůj aktuální životní styl, zdravotní stav a otestujeme základní svalové skupiny. Dále se pobavíme o tvém současném jídelníčku, změřím tě a zvážím. Na základě všech vstupních informací ti navrhnu přesný plán spolupráce. Většinou s klienty spolupracuji 3, 6 nebo 12 měsíců.., dle jejich požadavků a možností.

Kolik tě to bude stát?

Vstupní konzultace + testovací trénink trvá cca 90 minut. Vyhodnocení všech informací a navrh přesného plánu pro tebe na míru mi zabere další cca 2 až 3 hodiny.

Cena kompletu je 2499,- 

 

Ceny následné spolupráce závisí na plno faktorech.

Zohledňuji délku spolupráce, počet tréninků, náročnost, zdravotní stav klienta a jeho cíle.

 

Pokud si připravená, vyplň formulář níže a těším se na tebe!

Již od prvního setkání s Tomášem Lukášem jsem věděla, že chci zkusit jeho trénink. Nejprve mi pomohl s jídelníčkem.Vyměnila jsem nezdravou stravu za hodnotnou a bohatou na živiny. Nyní vařím a jím s ještě větší vášní a cítím se mnohem lépe. Po každém příchodu do fitka se mi vždy hned zlepší nálada. Teprve se rozehřívám na běžícím pásu a už cítím příval pozitivní energie, kterou na mě přenese. Dodává mi spoustu MOTIVACE. Při tréninku se domluvíme, kterou partii budeme cvičit. Vše mi efektivně vysvětlí, ukáže a jde se na to. Jeho přístup je osobní a přitom profesionální. Ukáže mi správnou techniku provedení cviků a chyby, které dělám. Mohu mu důvěřovat a nemusím se bát zranění, protože na mě odborně dohlíží. Když si myslím, že už nemůžu, povzbudí mě a to mi DODÁ NOVOU ENERGII! Každá jeho hodina je jiná a vyzkouším si tak mnoho nových cviků. Jeho přístup je individuální a také zábavný. Odcházím s vyčištěnou hlavou, na motivovaná ve všech směrech se skvělým pocitem. Díky němu jsem získala mnoho nových informací ohledně cviků s vlastní váhou, činkami, na strojích, TRX, balanční pomůcky... a mnoho dalšího. Naučil mě správně dýchat, což je při cvičení základ spolu se správnou stravou. Nyní jsem si některé cviky osvojila a pokračuji sama, ale při samostatném cvičení mi chybí Toma kontrola provedení cviků a ten správný DRIVE, kterým mě nakopne a povzbuzuje! S Tomem mě cvičení mnohem více baví. Toma doporučuji všem, kteří chtějí cvičit správně a mít výsledky. Kdo něvěří, ať vyzkouší!
Natálie, 29 letVizážistka
Dlouho jsem zvažovala, zda si mám zkusit trénink s Tomem, protože sama cvičím už relativně dlouho. Bohužel, před nějakou dobou jsem přestala vidět výsledky i když jsem cvičila víc a víc. Podívala jsem se na pár videí od Toma a velice mně zaujal jeho přístup ke cvičení. Pár zkušeností s osobními trenéry jsem už měla, ale Tom byl chováním úplně jiný. Rozhodla jsem se, že se s ním spojím a domluvím si trénink. Na tréninku jsem zjistila, že jsem celou dobu cvičila úplně špatně, naštěstí jsem byla v dobrých rukou Toma, který mi všechno vysvětlil. Už po prvním tréninku jsem se cítila úplně jinak. Měla jsem vyčištěnou hlavu a byla jsem hodně unavená, což jsem chtěla. Toma bych doporučila jak začátečníkům, tak i těm, kteří cvičí pravidelně, ale zasekli se (jako se to stalo právě mě). Tom dokáže poradit úplně se vším a cvičení rozumí opravdu hodně. Neznám člověka, který rozdává tolik pozitivního jako Tom.
Žaneta, 20 letStudentka
Pro spolupráci s Tomášem jsem se rozhodla protože jsem měla malé sebevědomí, necítila jsem se ve svém těle dobře. Již po několika osobních lekcích jsem pochopila jaké cviky jsou pro mě vhodné, změnila jsem jídelníček a právě měním i svoji práci (předešlá byla hodně stresující). Mohu říct, že se mi změnil život. Spolupracujeme 5 měsíců a jsem nadšená! Doporučuji všem ženám, které mají podobný problém jako já, neví jak mají správně cvičit, necítí se ve svém těle dobře a chtějí změnu.
Petra, 33 letProdavačka

Individální cenová nabídka na míru.

Vyplňte formulář

V případě dotazů jsem na telefonu od pondělí do pátku mezi 10 až 19 hodinou +420 777 875 111.