Kurz Správné cvičení

Přijď se naučit správně cvičit!

Kurz probíhá v sobotu 11.1.2020 od 10 hodin v Praze.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i mírně pokročilé

Pro kondiční cvičence

Ženy i muže

Pro všechny, kteří chtějí cvičit správně a efektivně

0 +
Již prošlo tímto kurzem

Obsah kurzu:

Základní cviky s vlastní váhou na celé tělo

Správné držení těla

Zásobník cviků na strojích ve fitnessu

Základní strečink na celé tělo

Na kurzu je prostor pro zodpovězení otázek spojených se správnou technikou cvičení

Získáš nejen informace ale hlavně cennou praxi

Kdo kurz vede?

Fitness trenér Tomáš Lukáš

Jsem osobní fitness trenér, který se věnuje přírodnímu cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působím v  útulném soukromém fitness v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti.

 

Více o kurzu Správné cvičení

Kurz je určený pro lidi, kteří zatím nechtějí využívat služeb osobního trenéra a zároveň se chtějí co nejrychleji naučit správně cvičit a více poznat své vlastní tělo.

Během 3 až 6 hodin tě provedu fitness centrem, naučím tě základní cviky na celé tělo správnou technikou a zároveň si vysvětlíme a ukážeme časté chyby během cvičení, díky tomu se jich můžeš vyvarovat. Pravidelné správné cvičení vede ke správnému fungování celého tělo a pak i k lepším výsledkům nejen pří sportování ale i v běžném životě, např. odstraněním bolesti zad, krku, apod. 

Na kurzu si vysvětlíme a ukážeme na které svalové skupiny se během cvičení zaměřovat a proč. Dále si také ukážeme, jak celé tělo správně protahovat a metody protahování. 

V rámci kurzu máš možnost změřit se na speciální váze a díky tomu získáš lepší přehled o svém těle:

Svalová hmota, vody, metabolický věk, tělesný tuku, viscerální tuk, atd.

Kurz probíhá v předem vypsané termíny v Praze a kapacita je pouze pro 5 lidí.

Sebou:  Ručník, boty, sportovní oblečení a svačinu.

Pokud kurz úspěšně absolvuješ, získáš ode mě certifikát.

Další dotazy směřuj prosím na email: trener@tomaslukas.cz

 

Maximální kapacita je 5 lidí

Co napsali o kurzu účastníci?

Na Kurz správného cvičení jsem se přihlásila nejen proto, abych se naučila správné provedení cviků a cvičila správně a efektivně, ale především z touhy po odstranění bolestí zad. Kurz naprosto předčil mé očekávání a byl pro mě velmi přínosný. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací o jednotlivých svalových skupinách, které jsou přetěžované, které naopak ochablé, a jak je správně procvičit či protáhnout. A co je nejdůležitější, vše jsme si vyzkoušeli v praxi. Tomáš s námi procvičil celé tělo, ukázal nám posilování s vlastní vahou i na strojích. Ukázal nám chyby, které se často při cvičení dělají a které konkrétně děláme my, abychom se jich do budoucna mohli vyvarovat a cvičit skutečně správně a svému dělat neubližovat. Na Tomášovi jsem velmi ocenila jeho neskutečně profesionální a zároveň velmi přátelský a milý přístup. Je vidět, že je to skutečný odborník a moc milý a hodný člověk, kterému se rádi svěříte do péče coby osobního trenéra. Na Kurzu se ukázalo, že by jím měli projít i lidé, kteří cvičí i déle než 10 let. Tento kurz tedy doporučuji úplně všem a nezáleží na tom, zda jsou začátečníci či pokročilí, neboť člověk se má stále zdokonalovat a pracovat na sobě.

NikiUčitelka

I já se zúčastnil kurzu Správného cvičení. Tomáš má kurz pěkně připravený a náplní vaše očekávání. Uvědomíte si svoje svaly v těle, víte jak s nimi nakládat, ke každému svalu vás Tomáš naučí jak ho cvičit či protáhnout v posilovně, ale i doma, což je super. Je super, že kdo nemůže docházet za trenérem, nebo tolik posilovnu navštěvovat, dokáže cvičit sám a bez pomoci. Kurz určitě doporučuji! Všem!

HonzaBankéř

Kurz správného cvičení mi dal opravdu hodně. Tomáš dokáže vymyslet cvik opravdu každému na míru. Ať jste začátečník, nebo pokročili. Ať máte rádi stroje, nebo cvičení s vlastní vahou. Kurz měl hlavu a patu. Projeli jsme několikrát celé tělo, a to, jak a co se na něm má, ci nemá, cvičit. Díky kurzu teď chodím do fitka cvičit sama bez trenéra a zvládám to v pohodě. Tomáš opravdu ví, co říká, jeho přístup je dokonale profesionální, ale také přátelský. Můžu kurz opravdu jen doporučit. Byla jsem nadšená a nelituji jedine vynaložené koruny. Naopak, skvělá investice.

Andrea

Kurz správného cvičení od Tomáše Lukáše mě naučil cvičit doma s vlastní váhou, dále jsem se na kurzu naučil jaké svalové skupiny jsou ochablé a které přetížené + zásobních cviků, který jsem velice potřeboval. Jsem spokojený je to dobrý kurz pro každého kdo chce správně a zdravě cvičit.

PavelIT specialista

Na kurz jsem se přihlásila protože jsem se chtěla naučit správně cvičit v našem fitness centru v Brně. Tomáš je moc dobrý trenér a jeho forma školení je vhodné téměř pro každého. Z kurzu jsem si odnesla mnoho užitečných a praktických rad, díky kterým jsem si teď ve cvičení jistější. V budoucnu plánuji další kurz. Doporučuji!

MonikaBanka

Od mala jsem byl vždy velký sportovec (fotbal, házená, snowboarding), avšak před nedávnem jsem měl úraz a bylo mi doporučeno omezit sport a začít rekreačně cvičit. Doma mě cvičení nebaví a tak jsme v okolí našel posilovnu se kterou jsem neměl žádnou zkušenost. Velice dobrý kamarád mi doporučil kurz správného cvičení. Musím uznal, že jsem se za jeden den o cvičení naučil opravdu hodně. Kurz je zaměřený na všechny svalové partie a dokonce jsme se naučili i základní strečink, který jsem také nikdo moc nedělal. Kurz doporučuji začátečníkům a i těm co již cvičí ale chtějí s jistotou cvičit správně.

PetrPodnikatel

Na kurz jsem se přihlásil abych se naučil a připomněl si nové věci. A to se povedlo. Získané informace jsem už začal využívat v praxi a je to fajn. Kurz určitě doporučuji a hlavně lidem co se cvičením začínají. Je to pěkná forma jak začátečníky naučit správnému cvičení než začnou dělat chyby.

JanBarman ve fitness

Na kurz jsem se přihlásil, protože už cvičím nějaký ten pátek a chtěl jsem zjistit, zda aspoň trochu cvičím správně, zjistil jsem, že ano, ale jsou tam nedostatky a taky jsem chtěl osobně poznat Tomáše. Na kurzu jsem se hlavně naučil čtyři věci a to je dýchání do břicha (aktivace HSS), neboť jsem si myslel, že to dělám dobře a přitom ne. Za druhé - jaký vybrat vhodný úchov při posilování a proč. Za třetí jak správně posilovat záda. Za čtvrté jak správně posilovat břišní svaly komplexně. Kurz je vhodný převážně pro začátečníky, pro pokročilejší je to spíše zjištění, co dělají špatně a zkusit to napravit + Tomáš přidal spoustu hezkých cviků na doma a pár věcí nám objasnil - co dělat, nedělat, čemu se vyvarovat. Tomášům kurz mi dal dost a jsem za to rád.

VašekCNC pracovník

Cena a termín

Termín kurzu sobota 11.1.2020 od 10 do cca 16:00 hodin

Rezervace končí za:

Cena kurzu:
2555 Kč
Cena zahrnuje: kurzovné, vstup do fitness centra na celý den, nápoj, měření na speciální váze, individuální přístup, po úspěšném absolvování certifikát.
AKCE 1+1
1999 Kč / Za osobu
Přijď na kurz s kámošem a oba získáte kurz za lepší cenu. Cena kurzu je 1999,- / za 1 osobu a obsahuje: kurzovné, vstup do fitness centra na celý den, nápoj, měření na speciální váze, individuální přístup, po úspěšném absolvování certifikát.

Pro rezervaci je potřeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 333 Kč.
Zbytek kurzu uhradíš na místě.

Pro přihlášení na kurz, vyplň formulář: