Kurz Správné cvičení na doma

Přijď se naučit správně cvičit!

Kurz probíhá v sobotu 2.5.2020 od 10 hodin v Praze.

Přihlášky se uzavírají za:

Co tě na kurzu čeká

Základní cviky s vlastní váhou na celé tělo

Základní svalové skupiny

Zásobník cviků na BOSU

Základní strečink na celé tělo

Na kurzu je prostor pro zodpovězení otázek spojených se správnou technikou cvičení

Získáš nejen informace ale hlavně cennou praxi

DALŠÍ INFORMACE:

Délka kurzu cca 3 hodiny

Začátek v 10 hodin a konec cca ve 13 hodin.

Sebou: přezůvky, sportovní oblečení, ručník, poznámkový blok

 

Maximální kapacita 5 osob. 

 

 

Časté otázky ke kurzu:

Je kurz pro ženy i muže? Ano kurz je určený pro ženy i muže.

Je kurz pro mě vhodný i když nejsem úplný začátečník a cvičím pravidelně? Ano kurz je vhodné i pro lidi co již aktivně cvičí, na kurzu budeme ukazovat techniku správného provedení cviků a ukážeme si i časté chyby, kterých se dopouští i již lidi aktivně cvičící.

Chci se na kurz přihlásit s kámošem a získat kurz za lepší cenu, jak to mám udělat? Je to snadné, úplně dole na této registrační stránce je formulář, vyplň ho, zvol variantu pro dva a do poznámky zadej jméno tvého kámoše, který na kurz s tebou dorazí.

Kdo kurz vede

Jsem osobní fitness trenér, který se věnuje přírodnímu cvičení již od roku 2008.  Od roku 2017 působím v  útulném soukromém fitness v Praze, kde probíhají i osobní lekce. Specializuji se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhám klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímám o osobní rozvoj, pravidelně jezdím na semináře a předávám své zkušenosti i v této oblasti.

 

Kde kurz probíhá

Adresa bude upřesněna po přihlášení (Praha a okolí)

Co napsali o kurzu účastníci?

Na Kurz správného cvičení jsem se přihlásila nejen proto, abych se naučila správné provedení cviků a cvičila správně a efektivně, ale především z touhy po odstranění bolestí zad. Kurz naprosto předčil mé očekávání a byl pro mě velmi přínosný. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací o jednotlivých svalových skupinách, které jsou přetěžované, které naopak ochablé, a jak je správně procvičit či protáhnout. A co je nejdůležitější, vše jsme si vyzkoušeli v praxi. Tomáš s námi procvičil celé tělo, ukázal nám posilování s vlastní vahou i na strojích. Ukázal nám chyby, které se často při cvičení dělají a které konkrétně děláme my, abychom se jich do budoucna mohli vyvarovat a cvičit skutečně správně a svému dělat neubližovat. Na Tomášovi jsem velmi ocenila jeho neskutečně profesionální a zároveň velmi přátelský a milý přístup. Je vidět, že je to skutečný odborník a moc milý a hodný člověk, kterému se rádi svěříte do péče coby osobního trenéra. Na Kurzu se ukázalo, že by jím měli projít i lidé, kteří cvičí i déle než 10 let. Tento kurz tedy doporučuji úplně všem a nezáleží na tom, zda jsou začátečníci či pokročilí, neboť člověk se má stále zdokonalovat a pracovat na sobě.
NikiUčitelka
I já se zúčastnil kurzu Správného cvičení. Tomáš má kurz pěkně připravený a náplní vaše očekávání. Uvědomíte si svoje svaly v těle, víte jak s nimi nakládat, ke každému svalu vás Tomáš naučí jak ho cvičit či protáhnout v posilovně, ale i doma, což je super. Je super, že kdo nemůže docházet za trenérem, nebo tolik posilovnu navštěvovat, dokáže cvičit sám a bez pomoci. Kurz určitě doporučuji! Všem!
HonzaBankéř
Kurz správného cvičení mi dal opravdu hodně. Tomáš dokáže vymyslet cvik opravdu každému na míru. Ať jste začátečník, nebo pokročili. Ať máte rádi stroje, nebo cvičení s vlastní vahou. Kurz měl hlavu a patu. Projeli jsme několikrát celé tělo, a to, jak a co se na něm má, ci nemá, cvičit. Díky kurzu teď chodím do fitka cvičit sama bez trenéra a zvládám to v pohodě. Tomáš opravdu ví, co říká, jeho přístup je dokonale profesionální, ale také přátelský. Můžu kurz opravdu jen doporučit. Byla jsem nadšená a nelituji jedine vynaložené koruny. Naopak, skvělá investice.
Andrea
Kurz správného cvičení od Tomáše Lukáše mě naučil cvičit doma s vlastní váhou, dále jsem se na kurzu naučil jaké svalové skupiny jsou ochablé a které přetížené + zásobních cviků, který jsem velice potřeboval. Jsem spokojený je to dobrý kurz pro každého kdo chce správně a zdravě cvičit.
PavelIT specialista
Na kurz jsem se přihlásila protože jsem se chtěla naučit správně cvičit v našem fitness centru v Brně. Tomáš je moc dobrý trenér a jeho forma školení je vhodné téměř pro každého. Z kurzu jsem si odnesla mnoho užitečných a praktických rad, díky kterým jsem si teď ve cvičení jistější. V budoucnu plánuji další kurz. Doporučuji!
MonikaBanka
Od mala jsem byl vždy velký sportovec (fotbal, házená, snowboarding), avšak před nedávnem jsem měl úraz a bylo mi doporučeno omezit sport a začít rekreačně cvičit. Doma mě cvičení nebaví a tak jsme v okolí našel posilovnu se kterou jsem neměl žádnou zkušenost. Velice dobrý kamarád mi doporučil kurz správného cvičení. Musím uznal, že jsem se za jeden den o cvičení naučil opravdu hodně. Kurz je zaměřený na všechny svalové partie a dokonce jsme se naučili i základní strečink, který jsem také nikdo moc nedělal. Kurz doporučuji začátečníkům a i těm co již cvičí ale chtějí s jistotou cvičit správně.
PetrPodnikatel
Na kurz jsem se přihlásil abych se naučil a připomněl si nové věci. A to se povedlo. Získané informace jsem už začal využívat v praxi a je to fajn. Kurz určitě doporučuji a hlavně lidem co se cvičením začínají. Je to pěkná forma jak začátečníky naučit správnému cvičení než začnou dělat chyby.
JanBarman ve fitness
Na kurz jsem se přihlásil, protože už cvičím nějaký ten pátek a chtěl jsem zjistit, zda aspoň trochu cvičím správně, zjistil jsem, že ano, ale jsou tam nedostatky a taky jsem chtěl osobně poznat Tomáše. Na kurzu jsem se hlavně naučil čtyři věci a to je dýchání do břicha (aktivace HSS), neboť jsem si myslel, že to dělám dobře a přitom ne. Za druhé - jaký vybrat vhodný úchov při posilování a proč. Za třetí jak správně posilovat záda. Za čtvrté jak správně posilovat břišní svaly komplexně. Kurz je vhodný převážně pro začátečníky, pro pokročilejší je to spíše zjištění, co dělají špatně a zkusit to napravit + Tomáš přidal spoustu hezkých cviků na doma a pár věcí nám objasnil - co dělat, nedělat, čemu se vyvarovat. Tomášům kurz mi dal dost a jsem za to rád.
VašekCNC pracovník

Cena kurzu

AKCE 1+1
1499 Kč / Za osobu
Přijďte na kurz ve dvou a kurz získáte výhodněji. Cena kurzu je 1499,- / za 1 osobu a obsahuje: kurzovné, individuální přístup, po úspěšném absolvování certifikát.

Pro rezervaci je potřeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 333 Kč.
Zbytek kurzu uhradíš na místě.

Přihlášky uzavíráme za:

Aktuální počet dostupných míst na kurzu 0

Pro přihlášení na kurz, vyplň formulář: